KSW 51: Transmisja w PPV

Sporty walki
KSW 51: Transmisja w PPV
fot. Materiały prasowe

Czas na galę KSW 51! W Zagrzebiu wystąpią m.in. Mariusz Pudzianowski, Erko Jun, Borys Mańkowski i Vaso Bakocević. Dojdzie także do walki o pas w kategorii koguciej. Transmisja KSW 51 w systemie PPV. Gdzie oglądać galę w TV i online? Jak zamówić dostęp? Sprawdźcie!

Federacja KSW gościła już w Londynie i Dublinie, teraz przyszedł czas na Zagrzeb. W stolicy Chorwacji odbędzie się dziesięć pojedynków. Start wydarzenia zaplanowany jest na godz. 19:00 czasu polskiego.

 

W walce wieczoru zmierzą się Mariusz Pudzianowski i Erko Jun. "Pudzian" wraca po porażkach z Karolem Bedorfem i Szymonem Kołeckim. Ostatnie zwycięstwo odniósł w październiku 2017 roku, kiedy okazał się lepszy od Jaya Silvy. Sam zainteresowany podkreślał, że w trakcie przygotowań nie trenował już tak ciężko jak w przeszłości. To jednak nie znaczy, że lekceważy rywala. - Muszę się pilnować, bo to młody i głodny wilk. Chce się pokazać z jak najlepszej strony, więc muszę być ostrożny - powiedział.

 

Jun jeszcze nie zaznał goryczy porażki i z walki na walkę jego akcje rosną. Do tej pory wygrał z Tomaszem Oświecińskim, Popkiem Monsterem i Akopem Szostakiem. Starcie z "Pudzianem" będzie największym wyzwaniem w jego dotychczasowej karierze. - Mariusz to legenda, ale jednocześnie wielkie wyzwanie - powiedział Jun przed galą KSW 51.

 

Na kolejne zwycięstwo, jeszcze dłużej niż Pudzianowski, czeka Borys Mańkowski. 39-latek przegrał kolejno z Mamedem Khalidovem, Roberto Soldiciem i Normanem Parkiem. Jego ostatni triumf miał miejsce w grudniu 2016 roku, gdy pokonał Johna Maguire'a. Teraz jego rywalem będzie Bakocević, który może się pochwalić serią sześciu wygranych z rzędu. Co więcej, we wszystkich tych pojedynkach wystarczyła mu pierwsza runda, by przechylić szalę na swoją korzyść. - On walczy jak "świr". Na co dzień jestem spokojny i pozytywny, ale w walce się to zmienia. Będę starał się wykorzystać fakt, że jest roztargniony w swoich pojedynków... Potrafi spojrzeć w bok, stracić koncentrację - zauważył Mańkowski.

 

Podczas gali KSW 51 dojdzie także do historycznej, pierwszej walki o pas w kategorii koguciej. Naprzeciw siebie staną Antun Racić i Damian Stasiak. Chorwat zapracował na mistrzowską szansę, wygrywając cztery pojedynki z rzędu - dwukrotnie wypunktował Pawła Polityłę, jak również zwyciężał przez decyzję z Sebastianem Przybyszem i Kamilem Selwą. Co ciekawe, dopiero pierwszy raz w swojej karierze będzie miał okazję stoczyć walkę w Zagrzebiu. Tymczasem Stasiak wraca do Areny Zagreb, w której zanotował jedno ze swoich najcenniejszych zwycięstw w karierze. W 2016 roku spotkał się walczącym również na KSW 51 Filipem Pejiciem i poddał go w pierwszej rundzie duszeniem zza pleców. Po trzech latach "Webster" ponownie zmierzy się z ulubieńcem lokalnej publiczności, lecz tym razem będzie to jego debiut w klatce KSW.

 

W Zagrzebiu na gali KSW 51 dojdzie także do pojedynków Filipa Pejicia z Danielem Torresem, Aleksandara Ilicia z Cezarym Kęsikiem, Ante Deliji z Olim Thompsonem, Ivana Erslana z Darwinem Rodriguezem, Romana Szymańskiego z Milosem Janiciciem, Krystiana Kaszubowskiego z Ivicą Truscekiem i Sebastiana Przybysza z Lemmym Krusiciem.

 

Jak zamówić galę KSW 51 w Cyfrowym Polsacie?


Abonenci i użytkownicy Cyfrowego Polsatu korzystający z dekoderów satelitarnych, w technologii IPTV (EVOBOX IP) oraz do odbioru telewizji internetowej (EVOBOX STREAM) mogą zamówić dostęp do gali w systemie PPV w cenie 40 zł. Zamówienia można składać za pomocą jednego z czterech kanałów:


przez SMS o treści: numer karty dekodera.WALKA wysłany na nr 7043,
w internetowym Centrum Obsługi Klienta na www.icok.cyfrowypolsat.pl,
w telefonicznym Centrum Obsługi Klienta: 801 00 50 50,
w aplikacji Sklep – dostępnej na dekoderze do odbioru telewizji internetowej.


Zamówienia będą przyjmowane aż do momentu rozpoczęcia walki głównej, ale ze względów technicznych platforma gwarantuje dostęp do wydarzenia dla zamówień złożonych do godziny 18.00 w dniu gali. Potwierdzenie nadania dostępu użytkownicy telewizji satelitarnej i IPTV znajdą na kanale 222, a telewizji internetowej na pozycji 333. Na tych kanałach dostępne też będzie wydarzenie.


Abonenci Cyfrowego Polsatu mogą skorzystać z dogodnych form płatności:

 

- portmonetki, gdzie opłata za PPV zostanie doliczona do najbliższego rachunku za usługi Cyfrowego Polsatu (forma niedostępna dla usługi telewizji internetowej),
- przedpłaty realizowanej z wolnych środków zgromadzonych na koncie abonenckim,
- e-płatności.


Jak obejrzeć galę KSW 51 w IPLI?


Odbywającą się w Zagrzebiu galę KSW 51, na żywo i w HD będą mogli obejrzeć także internauci za pośrednictwem serwisu rozrywki internetowej IPLA – na www.ipla.tv oraz dzięki aplikacji IPLA na: komputerach z systemem Windows, urządzeniach mobilnych z systemem Android, iOS oraz Windows Phone, a także wybranych Smart TV i urządzeniach Netia Player. Wydarzenie w jakości HD będzie dostępne dla użytkowników z terytorium Polski w cenie 40 zł. Zamówienia można składać na stronie www.ipla.tv, a płatności realizować drogą elektroniczną – kartą płatniczą lub przelewem.

 

Karta walk gali KSW 51:

Walka wieczoru | Main event

120,2 kg/265 lb: Mariusz Pudzianowski (12-7, 7 KO) vs Erko Jun (3-0, 3 KO)

Karta główna | Main card

73 kg/161 lb: Borys Mańkowski (19-8-1, 3 KO, 7 SUB) vs Vaso Bakočević (39-18-1, 22 KO, 9 SUB)

Walka o pas kategorii koguciej | KSW Bantamweight Championship Bout

61,2 kg/135 lbAntun Račić (23-8-1, 13 SUB) vs Damian Stasiak (11-6, 1 KO, 8 SUB)

65,8 kg/145 lb: Filip Pejić (14-2-2, 9 KO, 3 SUB) vs Daniel Torres (8-4-1NC, 4 KO, 1 SUB)
83,9 kg/185 lbAleksandar Ilić (12-2, 8 KO, 2 SUB) vs Cezary Kęsik (9-0, 7 KO, 1 SUB)
120,2 kg/265 lb: Ante Delija (16-3, 5 Ko, 7 SUB) vs Oli Thompson (20-11, 12 KO, 4 SUB)
93 kg/205 lb: Ivan Erslan (7-0, 3 KO, 1 SUB) vs Darwin Rodriguez (9-4, 6 KO, 3 SUB)
70,3 kg/155 lb: Roman Szymański (11-5, 1 KO, 3 SUB) vs Miloš Janičić (11-2, 6 KO, 5 SUB)
77,1 kg/170 lb: Krystian Kaszubowski (7-1, 2 KO, 1 SUB) vs  Ivica Trušček (38-32, 23 KO, 12 SUB)
61,2 kg/135 lb: Sebastian Przybysz (5-2, 3 KO, 1 SUB) vs Lemmy Krušič (20-6, 5 KO, 7 SUB)

MC, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze