Makabryczne sceny w Gliwicach. Kibic Jagiellonii spadł z trybuny

Do mrożącej krew w żyłach sytuacji doszło podczas piątkowego meczu 15. kolejki PKO Ekstraklasy pomiędzy Piastem Gliwice oraz Jagiellonią Białystok. W 50. minucie spotkania, jeden z kibiców gości osunął się z trybuny i z wysokości kilku metrów spadł na ziemię. Jego stan określono jako ciężki.

Do przerażającego wydarzenia doszło w momencie, kiedy piłkarze Jagiellonii strzelili gola na 1:2 w 50. minucie autorstwa Jesusa Imaza. Jeden z kibiców białostockiego klubu stojący na trybunie, osunął się przez barierkę i spadł z kilku metrów na ziemię. Natychmiast została mu udzielona pomoc medyczna, po czym został odwieziony do szpitala. Lekarze określają jego stan jako ciężki.

Upadek został zarejestrowany w nagraniu.

...

Jagiellonia w Gliwicach 8/11/2019 W trakcie dopingu jeden z sympatyków BKS przeleciał przez barierkę, na miejscu udzielona została pomoc i...

Jagiellonia Białystok przegrała w Gliwicach z Piastem 1:3.