Krychowiak ma wstrząśnienie mózgu? Polak trafił do szpitala po starciu

Niepokojące wieści docierają do nas z Rosji. Grzegorz Krychowiak zdobył kolejną bramkę w meczu Lokomotiwu z Krasnodarem, jednak już w przerwie został zmieniony. Reprezentant Polski ucierpiał w starciu z Arim, a ze stadionu z podejrzeniem wstrząśnienia mózgu miała zabrać go karetka.

To najlepszy strzelecko sezon w karierze polskiego pomocnika. W niedzielę powiększył swój dorobek bramkowy w meczu z Krasnodarem (zakończonym remisem 1:1) i może pochwalić się już siedmioma trafieniami w tym sezonie. Nie wiadomo jednak jak szybko będzie miał okazję poprawić okazały wyczyn.

Polak nie pojawił się na murawie w drugiej połowie, a wszystko przez groźne starcie z Arim. Piłkarza Lokomotiwu w przerwie zabrano do szpitala z podejrzeniem wstrząśnienia mózgu.

Wcześniej dowiedzieliśmy się o urazie Macieja Rybusa, który nie wybiegł na boisko od pierwszej minuty. Obaj mają w poniedziałek przejść badania, które zdecydują o ich wyjeździe na zgrupowanie reprezentacji. To może być kolejny problem Jerzego Brzęczka w kontekście eliminacyjnych spotkań z Izraelem (16 listopada) i Słowenią (19 listopada).

Wątpliwy jest występ w tych meczach także Arkadiusza Milika, który w sobotę nie znalazł się w meczowej kadrze Napoli na mecz z Genoą (0:0).

Krychowiak skomentował uraz w mediach społecznościowych, nieco uspokajając kibiców.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Unlucky result :/ Everything ok with my health 🚂🚂🚂

Post udostępniony przez Grzegorz Krychowiak (@grzegorz.krychowiak) Lis 10, 2019 o 10:29 PST