PlusLiga: BKS Visła Bydgoszcz - PGE Skra Bełchatów. Transmisja w Polsacie Sport

Siatkówka
PlusLiga: BKS Visła Bydgoszcz - PGE Skra Bełchatów. Transmisja w Polsacie Sport
fot. Cyfrasport

BKS Visła Bydgoszcz w tym sezonie jeszcze nie wygrała. W niedzielę będzie trudno o przełamanie złej passy, ponieważ zagra z PGE Skrą Bełchatów. Karol Kłos i spółka zrobią wszystko, by zrehabilitować się za ostatnią porażkę z Cuprum Lubin 2:3. Transmisja meczu BKS Visła Bydgoszcz - PGE Skra Bełchatów w Polsacie Sport.

0:3 z Jastrzębskim Węglem, 0:3 z Projektem Warszawa, 2:3 z Cerradem Eneą Czarnymi Radom i 0:3 z Asseco Resovią Rzeszów - tak wyglądają wyniki BKS Visły Bydgoszcz w tym sezonie. Efekt? Trzynaste miejsce w tabeli PlusLigi. Patrząc na dyspozycję zespołu, o punkty w meczu z PGE Skrą Bełchatów nie będzie łatwo...

 

Artur Szalpuk jest zdania, że drużyna z Bydgoszczy nie wystraszy się PGE Skry. - Dlatego musimy wyjść i walczyć o każdą piłkę, a niedzielny mecz traktować, jakby był najważniejszy. Trzeba zebrać siły i mam nadzieję, że wrócimy z trzema punktami - powiedział.

 

Bełchatowianie po dwóch zwycięstwach przegrali z Cuprum Lubin 2:3. - Nie ma co rozpaczać, ale mleko się rozlało. Straciliśmy ważne punkty, dlatego tym bardziej trzeba pokazać, że potrafimy na coś takiego dobrze zareagować. Mam nadzieję, że zagramy na maksa i wrócimy z trzema punktami - zauważył.

 

Transmisja meczu BKS Visła Bydgoszcz - PGE Skra Bełchatów w Polsacie Sport. Początek o godzinie 20:00.

MC, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze