PlusLiga: Cerrad Enea Czarni Radom - MKS Będzin. Transmisja w Polsacie Sport

Siatkówka
PlusLiga: Cerrad Enea Czarni Radom - MKS Będzin. Transmisja w Polsacie Sport
fot. Cyfrasport

W PlusLidze Cerrad Enea Czarni Radom zmierzy się z MKS Będzin. Kibice drużyny prowadzonej przez Roberta Prygla czekają na drugie z rzędu zwycięstwo. Fani MKS - na pierwszy triumf w tym sezonie. Transmisja meczu Cerrad Enea Czarni Radom – MKS Będzin w Polsacie Sport.

Po dwóch porażkach Cerrad Enea Czarnych Radom siatkarze prowadzeni przez trenera Roberta Prygla mogli cieszyć się z wywalczonego w tie-breaku zwycięstwa z Visłą Bydgoszcz. W niedziele radomianie będą chcieli przedłużyć serię zwycięstw do dwóch w meczu z ostatnim w tabel Plusligi MKS Będzin.

 

Sposób na zespół ze Śląska w tym sezonie znaleźli już zawodnicy: Projektu Warszawa, ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, Aluronu Virtu Zawiercie i Jastrzębskiego Węgla. Podopieczni charyzmatycznego Jakuba Bednaruka nie mają jednak zamiaru oddawać kolejnych meczów bez walki.

 

Cerrad Enea Czarni do meczu przystąpią w osłabionym składzie. Prygiel nie będzie miał do dyspozycji środkowego bloku Michała Ostrowskiego, który narzeka na uraz kolana.

 

Mecz, tak jak wszystkie spotkania rozgrywane w weekend, będzie miał wyjątkową oprawę. Przed rozpoczęciem zaśpiewany zostanie Mazurek Dąbrowskiego. To efekt włączenia się Plusligi do akcji „Niepodległa do hymnu”.

  

Transmisja meczu Cerrad Enea Czarni Radom – MKS Będzin w Polsacie Sport od godz. 14:45. 

seb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze