SuperLega: Cucine Lube Civitanova - Sir Safety Conad Perugia. Transmisja w Polsacie Sport News

Siatkówka
SuperLega: Cucine Lube Civitanova - Sir Safety Conad Perugia. Transmisja w Polsacie Sport News
fot. Polsat Sport

W niedzielę dojdzie do wielkiego hitu SuperLegi, w którym drużyna Ferdinando de Giorgiego i Mateusza Bieńka zmierzy się z ekipą Vitala Heynena i Wilfredo Leona. Kto będzie górą? Transmisja meczu Cucine Lube Civitanova - Sir Safety Conad Perugia w Polsacie Sport News.

Nie jest tajemnicą, że meczu dwóch czołowych drużyn ligi włoskiej nie trzeba specjalnie reklamować. Tym bardziej jeżeli naprzeciw siebie stają ekipy prowadzone przez byłego oraz aktualnego selekcjonera reprezentacji Polski, w których składzie znaleźć można siatkarzy broniących biało-czerwonych barw.

 

W ramach piątej kolejki SuperLegi liderująca tabeli drużyna Cucine Lube Civitanova podejmie we własnej hali piątą Perugię. Ekipa prowadzona przez De Giorgiego nie przegrała jeszcze ani jednego meczu i jak do tej pory oddała tylko jednego seta (w ostatnim spotkaniu z Latina).

 

Nieco gorzej idzie Perugii, która w drugiej kolejce przegrała bez ugrania choćby seta Power Volley Milano. Wartością dodaną hitu piątej kolejki jest fakt, że naprzeciw siebie stanie aktualny mistrz z wicemistrzem Italii. Czy Cucine Lube Civitanova De Giorgiego i Mateusza Bieńka pokona Perugię Heynena i Leona?

 

Transmisja meczu Cucine Lube Civitanova - Sir Safety Conad Perugia od godziny 18.00 w Polsacie Sport News.

AŁ, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze