Magazyn MLS: Seattle Sounders mistrzem!

Finał MLS za nami! Piłkarze Seattle Sounders powtórzyli wyczyn sprzed trzech lat i na własnym stadionie ograli Toronto FC 3:1 zdobywając tytuł mistrzowski. Magazyn MLS w piątek od godziny 17:20 na Polsatsport.pl i w Polsacie Sport Extra.

W poniedziałek rozegrany został wielki finał MLS. Do walki o puchar stanęły ekipy Seattle Sounders oraz Toronto FC. Obie ekipy mierzyły się w decydującym spotkaniu również w 2016 i 2017 roku. Najpierw wygrało Seattle, a następnie lepsze okazało się Toronto. W tym sezonie na trybunach stadionu CenturyLink Field zasiadło aż 69 tysięcy kibiców głodnych ogromnych emocji.

Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem, co dodatkowo podnosiło temperaturę meczu. Drużyny miały bowiem zaledwie 45 minut, by rozstrzygnąć między sobą, kto po meczu wzniesie trofeum. Jak się okazało czas ten wystarczył i to z nawiązką. Fani obejrzeli tego dnia aż cztery bramki, z czego trzy zdobyte przez piłkarzy Seattle. Bramkę honorową, na otarcie łez gości, w doliczonym czasie gry strzelił Jozy Altidore.

To drugi w historii tytuł ekipy Seattle Sounders. Czego możemy spodziewać się w następnym sezonie?

Magazyn MLS od godziny 17:20 na Polsatsport.pl i na Polsacie Sport News.