MB Boxing Night 6: Zimnoch ujawnia fragment sparingu (WIDEO)

Sporty walki
MB Boxing Night 6: Zimnoch ujawnia fragment sparingu (WIDEO)
fot.

Krzysztof Zimnoch (22-2-1, 15 KO) na gali MB Boxing Night 6 powróci do ringu po 26-miesięcznej przerwie. 23 listopada pięściarz z Białegostoku w Radomiu zmierzy się z Krzysztofem Twardowskim (5-2, 3 KO) w kategorii junior ciężkiej. Jak wygląda Zimnoch po tak długiej przerwie?

Powrót Zimnocha budzi wiele emocji w środowisku pięściarskim. Wielu kibiców i ekspertów zastanawia się, czy jest to dobra decyzja i czy nie jest za późno, aby jeszcze szukać swojej szansy w ringu.

 

Pięściarz z Białegostoku postanowił jednak spróbować raz jeszcze. Zmienił kategorię wagową na junior ciężką i z wielkimi nadziejami przystąpi do konfrontacji z Twardowskim.

 

- Aktualnie przebywam w Londynie, gdzie przygotowuje się do walki. Mam wiele energii i liczę na nowe otwarcie. W Radomiu będzie działo się naprawdę sporo - zapewnia Zimnoch.

 

Słowo to jedno, ale jeszcze formę trzeba potwierdzić w ringu. Niewiele osób może wypowiedzieć się na temat aktualnej dyspozycji Zimnocha, ale grupa MB Promotions w mediach społecznościowych opublikowała fragment sparingu pięściarza.

 

Bilety na galę MB Boxing Night 6 dostępne na ebilet.pl.

 

Jak oceniacie dyspozycję Zimnocha?

 

mt, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie