SuperLega: Vero Volley Monza - Consar Ravenna. Transmisja w Polsacie Sport News

Siatkówka
SuperLega: Vero Volley Monza - Consar Ravenna. Transmisja w Polsacie Sport News
fot. CyfraSport

Klub Bartosza Kurka Vero Volley Monza wciąż walczy o pierwsze zwycięstwo w rozgrywkach najwyższej włoskiej klasy rozgrywkowej. W piątej kolejce Monza podejmie przed własną publicznością Consar Ravenna. Transmisja spotkania w Polsacie Sport News.

Jak na razie sytuacja wygląda tak, że potencjał Bartosza Kurka zdecydowanie przewyższa umiejętności jego kolegów z zespołu. Vero Volley Monza w tabeli SuperLegi zajmuje jedenaste miejsce, tuż nad strefą spadkową, z kompletem czterech porażek. Jedyne dwa punkty udało się zdobyć po przegranych w tie-breaku z Perugią oraz Latiną.

 

Duża w tym zasługa Kurka, który niemal w pojedynkę musiał radzić sobie z rywalami. Tak było 6 listopada w konfrontacji z Sir Safety Conad Perugia, kiedy to było blisko sensacji. Podopieczni Vitala Heynena wygrali dopiero na przewagi w piątym secie, a Kurek zapisał przy swoim nazwisku 33 oczka! Kilka dni później, 10 listopada, MVP mistrzostw świata znowu przekroczył barierę 30 punktów, dokładnie było ich 31.

 

Już w środę 13 listopada odbędzie kolejna seria gier, w której Vero Volley Monza zmierzy się u siebie z Consar Ravenna. Będzie to spotkanie "za sześć punktów", ponieważ oba zespoły sąsiadują ze sobą w dole tabeli. Ci pierwsi znowu liczą na "show" Kurka, ale tym razem ze zwycięstwem w tle. Ravenna ma chrapkę na drugie zwycięstwo w rozgrywkach, po tym, jak w drugiej kolejce ograła ostatnie Frusinate Sora 3:1.

 

Transmisja spotkania Vero Volley Monza - Consar Ravenna w Polsacie Sport News o 20:30.

psl, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie