UFC: Jędrzejczyk powalczy o pas? Mistrzyni sugeruje starcie z Polką!

Sporty walki

Joanna Jędrzejczyk (16-3, 4 KO, 1 SUB) już w następnym pojedynku dostanie szansę, aby odzyskać pas mistrzowski kategorii słomkowej? Wiele na to wskazuje! Starcie z Polką zasugerowała w mediach społecznościowych aktualna czempionka Weili Zhang (20-1, 10 KO, 7 SUB).

Joanna Jędrzejczyk miesiąc temu, 12 października, powróciła do organizacji UFC. Polka na pełnym dystansie w fantastycznym stylu pokonała Michelle Waterson. Olsztynianka już przed pojedynkiem zapewniała, że w przypadku zwycięstwa w kolejnej walce będzie dążyła do walki mistrzowskiej i odzyskania tytułu dywizji słomkowej.

 

Początkowo wydawało się, że plany Polki będzie próbowała pokrzyżować aktualna mistrzyni Weili Zhang, która nie wyrażała chęci takim zestawieniem sugerując inne przeciwniczki na pierwszą obronę.

 

Chinka najprawdopodobniej chciała odegrać się medialnie za niedawne wypowiedzi Jędrzejczyk. Polka zdradziła, że otrzymała w przeszłości kilkukrotnie propozycję konfrontacji z Zhang, ale wtedy olsztynianka nie była zainteresowana takim zestawieniem.

 

Najwidoczniej aktualna mistrzyni szybko przetrawiła te wypowiedzi Jędrzejczyk i zrozumiała, że starcie z byłą czempionką to opcja cały czas zachęcającą. W mediach społecznościowych Zhang zamieściła wpis, w którym sugeruje, że oczekuje na podpisany kontrakt od kolejnej rywalki. Po zakończonym zdaniu pojawiły się trzy emotikony: pięść, długopis i... polska flaga. Jak można się domyślić biało-czerwona flaga nie znalazła się tam przypadkowo.

 

Czy faktycznie niebawem zobaczymy Jędrzejczyk w drugiej próbie odzyskania tytułu mistrzowskiego kategorii słomkowej? Czekamy na ruch naszej reprezentantki!

 

Transmisja gali UFC z walką Jan Błachowicz vs Jacare Souza w nocy z soboty na niedzielę od godziny 2:00 w Polsacie Sport!

 

mt, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie