El. Euro 2020: Bośnia i Hercegowina - Włochy. Transmisja w Polsacie Sport Premium 2

Osiem meczów, osiem wygranych i pewny już awans na turniej - to dorobek reprezentacji Włoch w eliminacjach mistrzostw Europy 2020. W piątek idealny bilans piłkarzom Roberto Manciniego postarają się popsuć zawodnicy z Bośni i Hercegowiny. Transmisja tego meczu od godziny 20:35 w Polsacie Sport Premium 2.

Włosi w ośmiu spotkaniach strzelili aż 25 bramek i stracili tylko trzy. Jedno z tych trafień było autorstwa Edina Dzeko w pierwszym starciu Italii z Bośnią. Napastnik Romy otworzył wynik w pierwszej połowie meczu w Turynie, ale po przerwie strzelali już tylko gospodarze. Najpierw do remisu doprowadził Lorenzo Insigne, a trafienie na 2:1 zanotował Marco Verratti.

Podopieczni Roberta Prosineckiego po ośmiu seriach gier mają na swoim koncie 10 punktów i zajmują czwarte miejsce w tabeli grupy J. W ostatniej kolejce przegrali na wyjeździe z Grecją 1:2. Komplet punktów gospodarzom dało samobójcze trafienie piłkarza Korony Kielce Adnana Kovacevicia w samej końcówce spotkania.

Czy Bośniacy w piątek zrewanżują się faworyzowanym Włochom?

Transmisja meczu Bośnia i Hercegowina - Włochy od godziny 20:35 w Polsacie Sport Premium 2.