Nowy trener siatkarek E.Leclerc Radomki Radom

Siatkówka
Nowy trener siatkarek E.Leclerc Radomki Radom
fot. Cyfrasport

Ze względu na problemy zdrowotne trener Jacek Skrok nie będzie już pełnił roli pierwszego trenera drużyny E.Leclerc Radomka Radom w trwającym sezonie Ligi Siatkówki Kobiet. Jego miejsce zajął Adam Grabowski – 49 letni szkoleniowiec, mający na swoim koncie wiele sukcesów.

To nie są dobre chwile dla E.Leclerc Radomki Radom. Ujemny bilans i problemy zdrowotne Jacka Skroka zbiegły się w czasie, więc musieliśmy podjąć szybko pewne kroki. Uznaliśmy, że wybór polskiego szkoleniowca, który zastąpi będzie najlepszym dla nas rozwiązaniem. Adam Grabowski to bardzo doświadczony szkoleniowiec, mający za sobą wiele lat pracy w różnych klubach w Polsce. Doświadczenie poparte sukcesami i osiągnięciami, m.in. jako asystent zdobył brązowy medal mistrzostw Europy z reprezentacją Polski czy mistrzostwo Polski z Atomem Trefl Sopot – powiedział dyrektor klubu z Radomia Łukasz Kruk.

 

 

Grabowski w swojej karierze trenerskiej prowadził takie drużyny jak PTPS Piła, KPSK Stal Mielec czy wspomniany wcześniej Atom Trefl Sopot. W ostatnich latach związany był z KS Pałacem Bydgoszcz, AZS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, MKS Dąbrowa Górnicza oraz Wisłą Warszawa.

 

Pierwszy mecz pod wodzą nowego szkoleniowca zaplanowano na 18 listopada. W hali MOSiR drużyna E.Leclerc Radomki Radom zagra z Enea PTPS Piła. 

 

Siatkarki z Radomia fatalnie rozpoczęły sezon, w siedmiu dotychczasowych spotkaniach poniosły siedem porażek i ugrały ledwie dwa punkty. W ostatnich meczach pod wodzą trenera Skroka przegrały z drużynami łódzkimi – Grot Budowlanymi (2:3) oraz ŁKS Commercecon (0:3).

RM, radomka.com

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze