PlusLiga: Cerrad Enea Czarni Radom - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka

W jednym z niedzielnych starć 5. kolejki PlusLigi ekipa Grupy Azoty ZAKSY Kędzierzyn-Koźle zmierzy się przed własną publicznością z Cerrad Enea Czarnymi Radom. Czy przyjezdnym uda się sprawić niespodziankę na terenie mistrza Polski? Relacja i wynik na żywo na Polsatsport.pl.

Kędzierzynianie zgodnie z oczekiwaniami rozpoczęli sezon z przytupem. Podopieczni Nikoli Grbicia wygrali wszystkie dotychczasowe cztery spotkania, odpowiednio z MKS-em Będzin 3:0, Jastrzębskim Węglem 3:0, Ślepskiem Suwałki 3:1 oraz Aluronem Virtu CMC Zawiercie 3:1. Mistrzowie kraju plasują się na drugim miejscu w tabeli i w przypadku zwycięstwa w niedzielę z radomianami awansują na fotel lidera.

 

Czarni, mimo że nie są faworytem tego starcia, postarają się uprzykrzyć życie gospodarzom. Podopieczni Roberta Prygla rozpoczęli sezon od dwóch porażek - w Olsztynie z Indykpolem 2:3 oraz w Gdańsku z Treflem 1:3. W kolejnych konfrontacjach było już o wiele lepiej. Radomianie pokonali najpierw BKS Visłę Bydgoszcz 3:2, następnie MKS Będzin 3:0, a kilka dni temu w meczu rozegranym awansem z 13. serii gier Czarni zwyciężyli w Lubinie Cuprum 3:1.

 

W poprzednim sezonie ZAKSA pokonała Czarnych na własnym parkiecie 3:1, ale należy wspomnieć, że było to bardzo wyrównane starcie, w którym trzykrotnie sety kończyły się wynikiem 25:23 dla którejś z ekip. Niewykluczone, że również i tym razem, w niedzielne popołudnie będziemy świadkami równie zaciętej rywalizacji.

 

WYNIKI I TABELA PLUSLIGI

 

Relacja i wynik na żywo meczu Cerrad Enea Czarni Radom - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle od godz. 17:30 na Polsatsport.pl.

KN, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze