SuperLega: Sir Safety Conad Perugia - Volley Tonno Callipo. Transmisja na Polsatsport.pl

Siatkówka
SuperLega: Sir Safety Conad Perugia - Volley Tonno Callipo. Transmisja na Polsatsport.pl
fot. Cyfrasport

W jednym z niedzielnych spotkań 6. kolejki SuperLegi ekipa Sir Safety Conad Perugia zmierzy się z zamykającym tabelę Volley Tonno Callipo. Zdecydowanymi faworytami są Wilfredo Leon i spółka. Transmisja na Polsatsport.pl.

Siatkarze z Perugii plasują się na czwartym miejscu w tabeli z bilansem czterech zwycięstw oraz dwóch porażek i stratą już ośmiu punktów do lidera - Cucine Lube Civitanova. W poprzedniej kolejce podopieczni Vitala Heynena wygrali na wyjeździe z Kioene Padwa 3:1.

 

W niedzielne popołudnie do ich hali zawita zamykający całą stawkę zespół Volley Tonno Callipo, który w czterech meczach zdobył zaledwie punkt za przegrany tie-break z Gas Sales Piacenza. Przed kilkoma dniami siatkarze Volley Tonno przegrali bardzo ważne starcie z również będącą w strefie spadkowej Argos Volley Sora 0:3.

 

Nikt z kibiców gospodarzy niedzielnego spotkania nie wyobraża sobie innego scenariusza jak szybki i bezproblemowy triumf Wilfredo Leona i spółki. W poprzednim sezonie nie było niespodzianek, bowiem siatkarze z Perugii dwukrotnie w rundzie zasadniczej wygrali bez straty seta. Czy dojdzie do powtórki i tym razem?

 

WYNIKI I TABELA SUPERLEGI

 

Transmisja meczu Sir Safety Conad Perugia - Volley Tonno Callipo o godz. 18:00 na Polsatsport.pl.

KN, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie