Były kolega klubowy o Hazardzie: To największy leń

Piłka nożna
Były kolega klubowy o Hazardzie: To największy leń
fot. PAP

Chociaż Eden Hazard uchodzi za jednego z najlepszych piłkarzy na świecie, ostatnio spadła na niego fala krytyki. Dość nieprzychylnie wypowiedział się o nim jeden z byłych klubowych kolegów, John Obi Mikel. - To największy z piłkarskich leni, z którym grałem - powiedział Nigeryjczyk.

Latem Hazard opuścił Chelsea na rzecz Realu Madryt. Belg, który w Londynie miał status gwiazdy, nie może odnaleźć odpowiedniej formy na boiskach La Liga. Wiele osób zarzuca mu słabe przygotowanie fizyczne, przez co boryka się z kontuzjami. Ciekawą opinią podzielił się Obi Mikel, który gościł w tureckim studiu przy okazji meczów eliminacji mistrzostw Europy.

Nigeryjczyk przyznał, że problem Hazarda może leżeć w jego leniwej naturze.

- Ze wszystkich piłkarzy, z którymi grałem, Hazard był najbardziej leniwy. Ma niesamowity talent, może nie taki jak Messi, ale potrafi zrobić z piłką co chce - przyznał Obi Mikel.

 

- Nigdy nie lubił trenować. Kiedy my ćwiczyliśmy kondycyjnie, on zawsze patrzył z boku i czekał, aż skończymy. Z drugiej strony w dniu meczu był naszym najlepszym graczem. To niewiarygodne - zakończył. Na pytanie o najciężej pracującego piłkarza bez wahania odpowiedział "Frank Lampard".

 

Obi Mikel przez 11 lat grał w londyńskiej Chelsea. W trakcie swojej kariery w "The Blues" przez pięć sezonów dzielił szatnie z Hazardem. Obecnie jest piłkarzem tureckiego Trabzonsporu.

MM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze