Konferencja reprezentacji Polski przed meczem ze Słowenią. Transmisja na Polsatsport.pl i w Polsacie Sport News

Piłka nożna
Konferencja reprezentacji Polski przed meczem ze Słowenią. Transmisja na Polsatsport.pl i w Polsacie Sport News
fot. Cyfrasport

Przed Biało-Czerwonymi pozostało tylko jedno starcie w ramach eliminacji mistrzostw Europy. We wtorek na PGE Narodowym Polacy podejmą Słowenię. Na dzień przed spotkaniem w Warszawie odbędzie się konferencja selekcjonera Jerzego Brzęczka. Pojawi się na niej również kończący karierę reprezentacyjną Łukasz Piszczek. Transmisja od godziny 16:00 na Polsatsport.pl i w Polsacie Sport News.

Po zwycięstwie w Jerozolimie z Izraelem reprezentacja Polski wróciła do Warszawy, gdzie rozegra ostatni mecz w ramach eliminacji. Chociaż Biało-Czerwoni są już pewni awansu oraz zwycięstwa w grupie, spotkanie będzie miało szczególny charakter. Na PGE Narodowym kibice oraz drużyna pożegnają wielokrotnego reprezentanta Łukasza Piszczka. 34-letni obrońca rozegra swój 66. mecz z orzełkiem na piersi.

W jakiej dyspozycji są zawodnicy? Czy któryś z nich nie zagra? Jak ważną rolę odegra Piszczek w starciu ze Słoweńcami? Na te pytania powinniśmy poznać odpowiedź podczas przedmeczowej konferencji, na której z dziennikarzami spotkają się Jerzy Brzęczek i Łukasz Piszczek.

Transmisja konferencji reprezentacji Polski przed meczem ze Słowenią od godziny 16:00 na Polsatsport.pl oraz w Polsacie Sport News.

MM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze