Magazyn Fortuna 1 Ligi: Porażka lidera z Poznania. Transmisja w Polsacie Sport Extra i na Polsatsport.pl

Chociaż trwa przerwa reprezentacyjna, Fortuna 1 Liga wciąż gra. W 18. kolejce nie brakowało zaskakujących wyników, przez co w czołówce zrobił się jeszcze większy ścisk. Najciekawiej było w Wielkopolsce, gdzie lider Warta Poznań przegrała ze Stalą Mielec 0:2. Minione wydarzenia z pierwszoligowych boisk podsumujemy w naszym magazynie. Transmisja od godziny 19:50 w Polsacie Sport Extra i na Polsatsport.pl.

W hicie kolejki Stal Mielec okazał się lepsza od Warty Poznań. Na stadionie w Grodzisku Wielkopolskim goście z Podkarpacia zdobyli trzy punkty dzięki trafieniom Mateusza Maka oraz Andreja Prokicia. Dzięki wygranej mielczanie tracą do lidera tylko dwa punkty.

W innym ciekawym spotkaniu Podbeskidzie Bielsko-Biała łatwo pokonało Zagłębie Sosnowiec 4:1. "Górale" od samego początku narzucili rywalom swój styl gry i już do przerwy prowadzili trzema bramkami. W drugiej części gry sosnowiczanie utrudnili sobie zadanie po tym, jak czerwoną kartką został ukarany Plamen Krachunov. Komplet punktów przed własną publicznością spowodował, że podopieczni Krzysztofa Brede zrównali się punktami z liderującą Wartą.

Transmisja Magazynu Fortuna 1 Ligi od godziny 19:50 w Polsacie Sport Extra i na Polsatsport.pl.