Porażka reprezentacji Polski U-21 z Czarnogórą

Reprezentacja Polski U-21 przegrała 0:1 (0:1) z Czarnogórą w meczu towarzyskim. Biało-Czerwoni stracili bramkę już w 2. minucie. To kolejna porażka podopiecznych Czesława Michniewicza w ciągu kilku dni.

Po porażce 0:3 w bardzo słabym stylu z reprezentacją Bułgarii trener Czesław Michniewicz był wściekły na swoich zawodników. Wspominał, że nie chodzi o samą grę, ale o to, że nie potrafili pokazać charakteru i odpowiedzieć rywalom. Humor szkoleniowca z pewnością nie uległ poprawie na początku meczu z Czarnogórą. Już w 2. minucie Biało-Czerwoni stracili bramkę za sprawą skrzydłowego rywali Balša Sekulicia.

Po przerwie szkoleniowiec Biało-Czerwonych dał szansę zmiennikom. Nie przyniosło to jednak zamierzonych efektów. Czarnogórcy w 68. minucie mieli znakomitą okazję by podwyższyć wynik. Sergej Grubač nie wykorzystał jednak rzutu karnego.

Czarnogóra - Polska 1:0 (1:0)

Bramka: Balsa Sekulić 2'

Czarnogóra: Filip Đukić - Luka Malešević (81' Filip Šćekić), Stefan Milić, Miloš Drinčić, Bojan Roganović (60' Ognjen Obradović) - Balša Sekulić (46' Sergej Grubač), Vasilje Terzić (60' Novica Eraković), Srđan Krstović, Ilija Vukotić (46' Marko Miličković), Ognjen Stijepović - Nikola Krstović (81' Meris Skenderović)

Polska: Marcin Bułka (46' Karol Niemczycki) - Robert Gumny (46' Karol Fila), Przemysław Wiśniewski, Sebastian Walukiewicz (46' Jan Sobociński), Kamil Pestka - Marcin Listkowski (46' Piotr Pyrdoł), Bartosz Slisz (46' Jakub Moder), Sylwester Lusiusz (46' Maciej Ambrosiewicz), Mateusz Bogusz (46' Sebastian Kowalczyk), Przemysław Płacheta (46' Patryk Szysz) - Patryk Klimala (46' Paweł Tomczyk).

Żółte kartki: Sekulić - Klimala, Fila, Pyrdoł

Sędziował: Milovan Milačić (Czarnogóra)