PlusLiga: Jastrzębski Węgiel - BKS Visła Bydgoszcz. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka

Siatkarze Jastrzębskiego Węgla zmierzą się z BKS Visłą Bydgoszcz w rozgrywanym awansem meczu 14. kolejki PlusLigi. Podopieczni Roberto Santilliego są zdecydowanym faworytem, a dodatkowo podchodzą do meczu w dobrych nastrojach po zwycięstwie nad MKS Malow Suwałki. Czy nastroje będą równie dobre po ostatnim gwizdku? Relacja na żywo i wynik meczu Jastrzębski Węgiel - BKS Visła Bydgoszcz na Polsatsport.pl.

Po porażkach z Grupa Azoty ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle, Projektem Warszawa i Indykpolem AZS Olsztyn sytuacja Jastrzębskiego Węgla zaczęła robić się trudna. Brązowi medaliści z poprzedniego sezonu zaczęli tracić kontakt z czołówką, co nie podobało się ani włodarzom klubu, ani kibicom.

 

Szczęśliwie jastrzębianie powoli wracają do formy, co pokazali w ostatnim starciu z beniaminkiem z Suwałk. Wygrali pewnie (3:0) to spotkanie, więc w lepszych nastrojach mogą podejść do rywalizacji z ekipą z Bydgoszczy.

 

BKS Visła zanotowała fatalny początek rozgrywek. Podopieczni Przemysława Michalczyka nie wygrali w tym sezonie jeszcze ani jednego meczu. Ich fatalna seria rozpoczęła się właśnie od porażki z Jastrzębskim Węglem w premierowej kolejce.

 

Czy tym razem bydgoszczanie postawią Jastrzębskiemu Węglowi trudniejsze warunki?

 

Relacja na żywo i wynik meczu Jastrzębski Węgiel - BKS Visła Bydgoszcz od godziny 17:30 na Polsatsport.pl.

CM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze