Projekt Warszawa pozyskał sponsora i zmienił nazwę!

Siatkówka
Projekt Warszawa pozyskał sponsora i zmienił nazwę!
fot. Cyfrasport

Projekt Warszawa ma nowego sponsora. Klub ze stolicy poinformował, że zmienia nazwę i będzie teraz występował jako VERVA Warszawa ORLEN Paliwa.

- Mogę oficjalnie potwierdzić, że spółka z naszej Grupy Kapitałowej – ORLEN Paliwa objęła swoim wsparciem stołeczny klub. Projekt Warszawa oraz ORLEN Paliwa podpisały umowę sponsorską, na mocy której klub wicemistrzów Polski już od najbliższego spotkania z Grupą Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle będzie występował pod nową nazwą VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - powiedziała na łamach Przeglądu Sportwego Anna Ziobroń, dyrektor biura marketingu sportowego PKN Orlen.

 

Siatkarska drużyna z Warszawy, która w poprzednim sezonie zdobyła wicemistrzostwo Polski pod nazwą sponsora ONICO, przed tegorocznymi rozgrywkami borykała się ze sporymi problemami finansowymi. Dużym znakiem zapytania było dalsze funkcjonowanie klubu, który ostatecznie wystartował pod nazwą Projekt Warszawa.

 

Zawirowania wokół klubu, które koniec końców skończyły się stratą sponsora tytularnego i zyskaniem nowego, nie miały wpływu na świetną postawę stołecznych siatkarzy u progu sezonu PlusLigi. Wystarczy powiedzieć, że podopieczni Andrei Anastasiego po pięciu kolejkach plasują się na drugim miejscu z kompletem zwycięstw. Warszawianie stracili punkt w poprzednim meczu ligowym, wygrywając na wyjeździe z Aluronem Virtu CMC Zawiercie 3:2.

 

Teraz do klubu ze stolicy napływają kolejne dobre wiadomości. Warszawianie będą mogli liczyć na wsparcie Orlen Paliwa, spółki z Grupy Orlen. Umowa zakłada wsparcie drużyny siatkarskiej przez trzy sezony. W jej ramach będą promowane marki Orlen Paliwa, VERVA, BAQ oraz EKOTERM. 

 

W następnej kolejce wicemistrzowie Polski, już jako VERVA Warszawa ORLEN Paliwa, zagrają na wyjeździe w szlagierze z mistrzem kraju - Grupą Azoty ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle.

 

WYNIKI I TABELA PLUSLIGI

KN, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie