UFC: Walka Jędrzejczyk o pas ogłoszona lada dzień?

Sporty walki

Joanna Jędrzejczyk (16-3, 4 KO, 1 SUB) coraz bliżej walki o pas? Wydaje się, że negocjacje przed pojedynkiem o mistrzostwo z Weili Zhang (20-1, 10 KO, 7 SUB) są na ostatniej prostej. W całej sprawie głos zabrał szef organizacji UFC Dana White.

Niedawno pisaliśmy o wymianach zdań pomiędzy Jędrzejczyk a Zhang w mediach społecznościowych (UFC: Jędrzejczyk powalczy o pas? Mistrzyni sugeruje starcie z Polką!), teraz zestawienie wydaje się jeszcze bliższe realizacji. Początkowo plany Polki chciała pokrzyżować sama Chinka. Aktualna mistrzyni jednak zmieniła front i już z przyjemnością sprawdzi swoje umiejętności z naszą reprezentantką.

 

Czy faktycznie jest blisko do organizacji takiego starcia o pas mistrzowski w kategorii słomkowej? Wszystko na to wskazuje! Całą sytuację skomentował szef organizacji UFC.

 

- To będzie bardzo fajna walka - napisał White na Instagramie załączając zrzut ekranu z wpisem Zhang.

 

Na grafice widzimy wypowiedź Polki dla branżowych mediów oraz komentarz Chinki.

 

- Nieważne miejsce i czas. Bangkok, Sri Lanka, Warszawa, Toronto. To jest dla mnie nieważne. Mogę skopać jej tyłek nawet w Chinach - przekazuje cytowana Jędrzejczyk.

 

- Wygląda na bardzo złą? Bez obaw, ja ją uspokoję. Jestem gotowa. Skontaktuj się z moim menadżerem lub szefem UFC. Jestem gotowa - napisała Zhang na Instagramie.

 

Joanna Jędrzejczyk miesiąc temu, 12 października, powróciła do organizacji UFC. Polka na pełnym dystansie w fantastycznym stylu pokonała Michelle Waterson. Olsztynianka już przed pojedynkiem zapewniała, że w przypadku zwycięstwa w kolejnej walce będzie dążyła do walki mistrzowskiej i odzyskania tytułu dywizji słomkowej.

 

Transmisje gal UFC na sportowych antenach Polsatu.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

This is going to be a VERY fun fight!!!!!

Post udostępniony przez Dana White (@danawhite)

mt, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie