PlusLiga: Aluron Virtu CMC Warta Zawiercie - Cuprum Lubin. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka

W Zawierciu siatkarze Aluronu Virtu CMC Warta rozegrają mecz z Cuprum Lubin. Będzie to drugie starcie obu zespołów w przeciągu nieco ponad trzech tygodni. Mecz siatkarzy nie będzie jedyną atrakcją środowego wieczoru. Na kibiców w hali Zawiercia czeka jeszcze jedna niespodzianka... Relacja i wynik na żywo z meczu Aluron Virtu CMC Warta Zawiercie - Cuprum Lubin na Polsatsport.pl.

Środowy mecz odbędzie się awansem 14. kolejki ekstraklasy siatkarzy. Ze względu na kwalifikacje olimpijskie, styczniowe spotkania zostały przełożone na inne terminy. Przez zmiany w ligowym grafiku siatkarze z Lubina będą mieli okazje na rewanż już po 25 dniach od ostatniego starcia z Jurajskimi Rycerzami, gdzie po zaciętym meczu przegrali u siebie 2:3. Z poziomu gry i przebiegu tego spotkania z pewnością nie była zadowolona ekipa Marka Lebedewa, która tego dnia zagrała swoje najgorsze zawody z dotychczasowych rozegranych spotkań. Mecz 14. kolejki będzie okazją do szybkiej rekompensaty.

 

Oba zespoły zaliczyły pięciosetowe batalie podczas ostatniej kolejki. Gospodarze ulegli wicemistrzowi ubiegłego sezonu VERVIE Warszawa ORLEN Paliwa 2:3 i zajmują szóste miejsce w tabeli. Z kolei podopieczni Marcelo Fronckowiaka wygrali w niedzielę po tie-breaku z GKS-em Katowice. Bilans rozegranych dotychczas spotkań daje im 11. pozycję.

 

W środowy wieczór kibice w Zawierciu będą mieli okazję zobaczyć nie tylko występ siatkarzy. Specjalnym gościem podczas meczu będzie Jordan Anthony, reprezentant Australii w Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci 2019. Przodkowie młodego piosenkarza ze strony matki pochodzą z Zawiercia, stąd nieprzypadkowa wizyta w tym mieście. Anthony będzie miał możliwość wesprzeć swoich rodaków w barwach Aluronu, Arasha Dosanjhowa oraz Lebedewa, a także w przerwie zaśpiewać konkursową piosenkę.

 

WYNIKI I TABELA PLUSLIGI

 

Relacja i wynik na żywo z meczu Aluron Virtu CMC Warta Zawiercie - Cuprum Lubin od godziny 18:00 na Polsatsport.pl.

NP, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie