SuperLega: Gas Sales Piacenza - Sir Safety Conad Perugia. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka

W meczu 7. kolejki włoskiej SuperLega ekipa Vitala Heynena z Wilfredo Leonem na czele, Sir Safety Conad Perugia, zmierzy się z Gas Sales Piacenza. Czy wicemistrzowie Italii dopiszą do swojego konta kolejne zwycięstwo? Relacja na żywo i wynik meczu Gas Sales Piacenza - Sir Safety Conad Perugia na Polsatsport.pl.

Ekipa z Perugii nie prezentowała się na początku sezonu zgodnie z oczekiwaniami. Podopieczni Heynena sensacyjnie przegrali z Allianz Milano w czwartej kolejce. W kilku spotkaniach musieli udowadniać swoją wyższość dopiero w tie-breaku. Poprzednia seria spotkań przyniosła im jednak pewne zwycięstwo 3:0 nad Tonno Callipo Calabria Vibo Valentia.

 

Piacenza to obecnie dopiero dziesiąta ekipa ligi włoskiej. W poprzednim meczu siatkarze Andrei Gardiniego dopisali do swojego dorobku dwa punkty po zwycięstwie 3:2 nad zespołem Bartosza Kurka Vero Volley Monza. Akcentem doskonale znanym polskim kibicom jest sam szkoleniowiec Piacenzy. Jeszcze w poprzednim sezonie prowadził Grupa Azoty ZAKSĘ Kędzierzyn-Koźle do kolejnego tytułu mistrza Polski.

 

Liderem zespołu z Perugii bezapelacyjnie jest Wilfredo Leon. Reprezentant Polski zajmuje drugie miejsce w rankingu najlepiej punktujących siatkarzy SuperLega tuż za innym graczem Biało-Czerwonych, Kurkiem. W środę stanie do walki o zmniejszenie dystansu do reprezentacyjnego kolegi.

 

Relacja na żywo i wynik meczu Gas Sales Piacenza - Sir Safety Conad Perugia od godziny 20:30 na Polsatsport.pl.

CM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie