LSK: Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz - ŁKS Commercecon Łódź. Transmisja w Polsacie Sport

Siatkówka
LSK: Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz - ŁKS Commercecon Łódź. Transmisja w Polsacie Sport
fot. Cyfrasport

Mistrzynie Polski nie mają wymarzonego początku sezonu. Z ośmiu spotkań wygrały pięć, co daje im czwarte miejsce w tabeli z dużą stratą za prowadzącymi w rozgrywkach Developresem i Chemikiem. W ostatniej kolejce pokonały #VolleyWrocław 3:1, ale zwycięstwo nie przyszło im łatwo. Z tak grającym ŁKS-em Commerceconem Łódź Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz na pewno jest w stanie nawiązać równorzędną walkę. Transmisja meczu Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz - ŁKS Commercecon Łódź w Polsacie Sport.

Pałacanki, z 8 punktami na koncie, są obecnie ósmą drużyną siatkarskiej elity. Podopieczne trenera Piotra Mateli pokonały w tym sezonie Wisłę Warszawa (3:0) i wicemistrzynie Polski Grot Budowlane Łódź (3:0). Łódzkie "Wiewióry" rozegrały jak dotąd dwa mecze więcej od Banku Pocztowego Pałacu Bydgoszcz.

 

W ekipie prowadzonej przez trenera Marka Solarewicza szczególnie wyróżniają się Joanna Pacak oraz reprezentantka Polski Klaudia Alagierska, które są aktualnie jednymi z najlepiej blokujących w sezonie 2019/2020. Uwagę należy również zwrócić na Katarinę Lazović. 20-letnia przyjmująca, złota medalistka ME 2019 z reprezentacją Serbii, jest wiceliderką klasyfikacji, jeśli chodzi o zagrywkę oraz jedną z najlepiej punktujących siatkarek w całej LSK.

 

Natomiast do wyróżniających się siatkarek Banku Pocztowego Pałacu Bydgoszcz należą Anna Stencel, która została wybrana MVP meczu z Wisłą. Ponadto w tym sezonie bardzo dobrze prezentuje się także Monika Fedusio. 20-latka jest najlepszą punktującą w bydgoskim zespole.

 

Transmisja meczu Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz - ŁKS Commercecon Łódź w Polsacie Sport. Początek od godziny 17:30.

A.J., Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze