Plebiscyt Przeglądu Sportowego na Najlepszego Sportowca 2019 Roku: Głosuj!

Plebiscyt Przeglądu Sportowego na Najlepszego Sportowca 2019 Roku: Głosuj!

Znamy 20 nominowanych w 85. Plebiscycie Przeglądu Sportowego i Polsatu na Najlepszego Sportowca 2019 Roku. Grono laureatów zostanie ogłoszone 4 stycznia 2020 roku podczas uroczystej Gali Mistrzów Sportu.

Rok temu, po raz pierwszy w historii, tytuł Najlepszego Sportowca Roku trafił w ręce siatkarza. Otrzymał go MVP mistrzostw świata 2018 Bartosz Kurek. Atakujący Biało-Czerwonych wyprzedził m.in. Kamila Stocha i Michała Kubiaka. W tym roku w gronie nominowanych również znaleźli się przedstawiciele siatkarskiej rodziny. To Wilfredo Leon, który ma za sobą pierwszy sezon w reprezentacji Polski oraz najskuteczniejsza zawodniczka kadry żeńskiej Malwina Smarzek.

 

Na liście nominowanych znaleźli się również lekkoatleci, których nie brakowało w zeszłorocznym zestawieniu. Od wielu lat pojawia się na niej także kapitan piłkarskiej reprezentacji Polski Robert Lewandowski. Czy po rocznej przerwie wróci na podium? Wszystko w rękach kibiców!


Jak oddawać głosy?

 

Jak co roku Kapituła Plebiscytu wybrała najlepszą dwudziestkę, ale dalsze losy konkursu leżą w rękach kibiców. Głosowanie podzielone jest na dwa etapy. W pierwszym czytelnicy „Przeglądu Sportowego” i „Faktu” mogą wypełniać kupony umieszczone w gazetach i dostarczyć je do 31 grudnia (ostatni kupon znajdzie się w wydaniu z 24 grudnia). Od 15 listopada do 31 grudnia raz na 24 godziny będzie można oddać głos na stronach przegladsportowy.pl i polsatsport.pl, a do 3 stycznia będzie można głosować za pośrednictwem SMS.

 

Druga tura głosowania odbędzie się poprzez SMS podczas „Gali Mistrzów Sportu”, którą wyemituje Polsat 4 stycznia o godz. 20:00.

 

Oddaj głos na swojego faworyta w w 85. Plebiscycie Przeglądu Sportowego i Polsatu na Najlepszego Sportowca 2019 Roku [TUTAJ].

 

20 kandydatów w 85. Plebiscycie Przeglądu Sportowego do tytułu Najlepszego Sportowca 2019 Roku:

 

1. Sztafeta 4x400 m kobiet (Iga Baumgart-Witan, Patrycja Wyciszkiewicz-Zawadzka, Małgorzata Hołub-Kowalik, Justyna Święty-Ersetic) (lekkoatletyka)
2. Paweł Fajdek (lekkoatletyka)
3. Joanna Fiodorow (lekkoatletyka)
4. Tomasz Kaczor (kajakarstwo)
5. Czwórka podwójna kobiet (Agnieszka Kobus-Zawojska, Marta Wieliczko, Maria Sajdak, Katarzyna Zillmann) (wioślarstwo)
6. Dawid Kubacki (narciarstwo klasyczne)
7. Wilfredo Leon (siatkówka)
8. Marcin Lewandowski (lekkoatletyka)
9. Robert Lewandowski (piłka nożna)
10. Piotr Lisek (lekkoatletyka)
11. Natalia Maliszewska (short track)
12. Wojciech Nowicki (lekkoatletyka)
13. Mateusz Ponitka (koszykówka)
14. Jakub Przygoński (rajdy terenowe)
15. Mateusz Rudyk (kolarstwo torowe)
16. Malwina Smarzek-Godek (siatkówka)
17. Kamil Stoch (narciarstwo klasyczne)
18. Marta Walczykiewicz (kajakarstwo)
19. Czwórka bez sternika mężczyzn (Mateusz Wilangowski, Mikołaj Burda, Marcin Brzeziński, Michał Szpakowski) (wioślarstwo)
20. Bartosz Zmarzlik (żużel)

 

Oddaj głos na swojego faworyta w w 85. Plebiscycie Przeglądu Sportowego i Polsatu na Najlepszego Sportowca 2019 Roku [TUTAJ].

Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie