MB Boxing Night 6. Transmisja w Polsacie Sport Fight i w Polsacie Sport

Sporty walki
MB Boxing Night 6. Transmisja w Polsacie Sport Fight i w Polsacie Sport
fot. MB Promotions

Kibiców pięściarstwa w sobotni wieczór czeka sporo emocji. Przed nami bowiem gala MB Boxing Night 6 w Radomiu. Wyrównana karta walk powoduje, że należy spodziewać się zaciętych pojedynków i tym samym pasjonującego widowiska. Transmisja gali w Polsacie Sport Fight oraz w Polsacie Sport i Super Polsacie.

- O tej karcie myślę od kilku tygodni. Najpierw pomysły rodzą się w mojej głowie, później próbuję dotrzeć do kilku zawodników i rozpocząć rozmowy, więc żadne zestawienie nie jest dla mnie niespodzianką. To karta solidna, dobra dla kibica, to karta, która będzie się dobrze oglądała w telewizji. Walki będą równe, a to jest moja koncepcja. To moje spojrzenie dziennikarza, kibica, a nie promotora, który tylko hoduje zawodników - powiedział Mateusz Borek.

 

Dziennikarz Polsatu Sport i zarazem promotor gali przyznał, że z sobotniego wydarzenia wypadli Damian Jonak, Łukasz Wierzbicki oraz Robert Parzęczewski. Udało się jednak skompletować interesującą kartę walk, w której próżno szukać mało ciekawych zestawień.

 

Kibice w Radomiu zobaczą w akcji m.in. Krzysztofa Zimnocha (22-2-1, 15 KO), który po ponad dwóch latach wraca na ring - w nowej kategorii wiekowej - dywizji junior ciężkiej. Jego przeciwnikiem będzie Krzysztof Twardowski (5-2, 3 KO).

 

Walką wieczoru będzie pojedynek Patryka Szymańskiego (20-2, 10 KO) z Andrijem Wielikowskim (15-2-1, 9 KO). Polak wraca na ring po krótkiej przerwie i przekonamy się w jakiej jest dyspozycji.

 

Karta walk MB Boxing Night 6:

 

Andrij Wielikowski (15-2-1, 9 KO) vs Patryk Szymański (20-2, 10 KO)
Shawndell Terrell Winters (12-2, 9 KO) vs Sergiej Werwejko (11-2, 7 KO)
Sebastian Ślusarczyk (6-0, 4 KO) vs Dariusz Sęk (28-5-3, 10 KO)
Kamil Łaszczyk (26-0, 9 KO) vs Oleksandr Yegorov (20-2-1, 10 KO)
Krzysztof Twardowski (5-2, 3 KO) vs Krzysztof Zimnoch (22-2-1, 15 KO)
Kamil Gardzielik (9-0, 3 KO) vs Mikalai Kuzmitski (11-0, 9 KO)
Kamil Młodziński (11-5-4, 6 KO) vs Jakub Dobrzyński (4-2, 1 KO)

 

Transmisja gali MB Boxing Night 6 w sobotę 23 listopada od godziny 18:30 w Polsacie Sport Fight i od godziny 20:00 w Polsacie Sport oraz Super Polsacie.

KN, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie