Rozgrywający MKS Będzin przegrał z kontuzją i rozwiązał kontrakt z klubem

Siatkówka
Rozgrywający MKS Będzin przegrał z kontuzją i rozwiązał kontrakt z klubem
fot. mksbedzin.pl

W sobotę, za porozumieniem stron MKS Będzin rozwiązał kontrakt z TJ-em Sandersem. Kanadyjczykowi odnowił się uraz pleców, który wyeliminował go z gry w wyjazdowym meczu 5. kolejki przeciwko PGE Skrze Bełchatów. Rozgrywający oznajmił, że z powodu bólu nie będzie w stanie pomóc drużynie w kolejnych meczach.​​​​​​​

- Znów zacząłem odczuwać ból, który uniemożliwił mi grę na optymalnym poziomie. Nie wiadomo, kiedy dojdę do pełnej sprawności, więc musiałem podjąć bolesną, ale jedyną słuszną decyzję o zakończeniu współpracy, ponieważ wiem, że zespołowi są potrzebni zdrowi zawodnicy. Mam świadomość tego, że problemy zdrowotne mogą mieć również wpływ na moje pozaboiskowe życie, dlatego tym bardziej jestem wdzięczny prezesowi oraz sztabowi trenerskiemu za odpowiedzialne i uczciwe podejście do całej sytuacji. Jednocześnie przepraszam, że pozostawiłem klub w kłopotliwym położeniu. Dla mnie najważniejsze jest to, że dziś mogę Wam wszystkim powiedzieć dziękuję za okazane wsparcie - powiedział cytowany przez mksbedzin.pl Sanders. 

 

W barwach klubu z Będzina Kanadyjczyk wystąpił szesnaście razy. Jedenaście w sezonie 2015/2016 i pięć w bieżących zmaganiach. Zdobył dla klubu łącznie 23 punkty.

CM, mksbedzin.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze