Doświadczony rozgrywający dołączył do MKS Będzin

Siatkówka
Doświadczony rozgrywający dołączył do MKS Będzin
fot. mksbedzin.pl

Grał we Francji, Turcji i Rosji, Jastrzębiu-Zdroju, Kędzierzynie-Koźlu czy Zawierciu. Teraz zagra w Będzinie! Konrad Buczek, w dalszej części sezonu, pokieruje grą MKS-u wspólnie z Grzegorzem Pająkiem, zajmującym miejsce TJ-a Sandersa. "Spider" będzie występował z numerem 9.

W poniedziałek MKS Będzin ogłosił, że rozwiązany został kontrakt z dotychczasowym rozgrywającym TJ-em Sandersem. Kanadyjczykowi odnowił się uraz pleców, który wyeliminował go z gry w wyjazdowym meczu 5. kolejki przeciwko PGE Skrze Bełchatów.

 

Na przedstawienie nowego nazwiska na pozycji rozgrywającego nie trzeba było długo czekać. Już we wtorek klub poinformował, że do zespołu dołączył Pająk. 32-letni siatkarz ma ogromne doświadczenie. Grał nie tylko w PlusLidze, ale także w ligach francuskiej, tureckiej i rosyjskiej. Ostatnie miesiące spędził w Dinamie Moskwa.

 

Urodzony w Stalowej Woli siatkarz spróbuje pomóc ekipie z Będzina wydostać się z trudnej sytuacji. Podopieczni Jakuba Bednaruka nie wygrali jeszcze ani jednego meczu w tym sezonie i zajmują ostatnie miejsce w PlusLidze.

CM, mksbedzin.pl, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie