Liga Mistrzów: Juventus - Atletico Madryt. Transmisja w Polsacie Sport Premium PPV 3

Juventus ma już w garści awans do kolejnej fazy Ligi Mistrzów. Grę w 1/8 finału może również we wtorkowy wieczór przypieczętować Atletico, któremu promocję może dać nawet remis w Turynie. Transmisja spotkania w grupie D Ligi Mistrzów: Juventus - Atletico Madryt w Polsacie Sport Premium PPV 3.

Atletico mogło mieć awans w garści już po 4. kolejce, ale niespodziewanie przegrało w Leverkusen z Bayerem 1:2. Była to pierwsza porażka podopiecznych Diego Simeone w tej edycji Ligi Mistrzów. Wcześniej Atletico wygrało z Bayerem u siebie i zaliczyło bardzo cenne wyjazdowe zwycięstwo z Lokomotiwem 2:0. W pierwszej serii spotkań madrytczycy zremisowali z kolei z Juventusem na Wanda Metropolitano.

W pierwszej połowie na murawie działo się niewiele, ale dwaj rywale, którzy mierzyli się ze sobą w fazie pucharowej poprzedniej edycji LM, rozkręcili się po przerwie. Strzelanie rozpoczął w 48. minucie Juan Cuadrado, a na 2:0 gości z Turynu na 25 minut przed końcem wyprowadził Blaise Matuidi. Ostatnie dwa słowa należały jednak do graczy Atleti - wyrównał Stefan Savić, a remis zapewnił madrytczykom w 90. minucie Hector Herrera.

W kolejnych spotkaniach Juventus nie był już tak hojny dla rywali i nie dał już sobie odebrać nawet punktu. Bayer wyjechał z Allianz Stadium z trzybramkowym bagażem, natomiast więcej strachu podopiecznym Maurizio Sarriego napędził Lokomotiw. Przy stanie 0:1 do pracy wziął się jednak Paulo Dybala, który w ciągu trzech minut dał triumf Starej Damie. Dwa tygodnie później Juventus również wygrał z Loko 2:1, tym razem w Moskwie, a trzy punkty pozwoliły turyńczykom świętować awans do fazy pucharowej.

Ten może stać się faktem we wtorkowy wieczór również w przypadku Atletico. Pewność gry w 1/8 finału da piłkarzom ze stolicy Hiszpanii tylko zwycięstwo w Turynie. Gdyby jednak we wtorek na Allianz Arena padł wynik remisowy, to Atleti również może awansować - warunkiem jest remis Lokomotiwu z Bayerem Leverkusen.

Transmisja spotkania w grupie D Ligi Mistrzów: Juventus - Atletico Madryt w Polsacie Sport Premium PPV 3 od 20:50. Pierwszy gwizdek o 21:00. Komentują Bożydar Iwanow i Piotr Czachowski.

WYNIKI I TERMINARZ LIGI MISTRZÓW

Oglądaj na żywo największe europejskie gwiazdy piłki nożnej i ekscytujące zmagania najlepszych europejskich drużyn – fazy pucharowe Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europy UEFA 2019/2020 na kanałach Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2, w Cyfrowym Polsacie, Plusie i IPLI. Prestiżowe rozgrywki dostępne są w telewizji, na komputerach, smartfonach i tabletach.