Jubileusz Kloppa w europejskich pucharach. Czy żona zakończy jego karierę w Liverpoolu?

Piłka nożna

Jurgen Klopp obchodzi swój jubileusz. W środę niemiecki szkoleniowiec po raz setny poprowadzi drużynę w europejskich pucharach. Jego Liverpool na Anfield Road zmierzy się z Napoli.

Klopp jest niezwykle szanowany w Liverpoolu. Promuje swoją twarzą jedną z restauracji. W menu można znaleźć pizze nazwane nazwiskami lub pseudonimami piłkarzy, jak "The Suarez" czy "The Rafa".

 

- On jest tutaj instytucją od momentu, kiedy wygrał Ligę Mistrzów. Spełnił pewne marzenia i zobowiązania. Wszyscy od 30 lat czekają jednak na tytuł mistrza Anglii - powiedział Marcin Feddek.

 

Nadal brakuje potrawy symbolizującej Roberta Lewandowskiego, czyli piłkarza, który rozwijał się pod jego okiem. Wiemy, że Polak wraz ze swoją żoną preferują zdrowy tryb życia, więc gdyby taka potrawa powstała z pewnością byłaby lekkostrawna.

 

- Wiemy, że żony mają wpływ na kariery swoich mężów. Moja żona też wpłynęła na mnie pozytywnie - powiedział z uśmiechem Feddek.

 

Mówi się, że żona wpływa również na przyszłość Kloppa. To ona miała namawiać trenera, by nie podpisywał dłuższego kontraktu z Liverpoolem. - Nie podoba jej się klimat tego miasta - skomentował komentator Polsatu Sport.

 

Transmisja meczu Liverpool - Napoli od godziny 20:50 w Polsacie Sport Premium 1. Komentują Marcin Feddek i Roman Kołtoń. Początek studia o godzinie 18:00.

 

WYNIKI I TABELE LIGI MISTRZÓW

 

Oglądaj na żywo największe gwiazdy piłki nożnej i ekscytujące zmagania najlepszych europejskich drużyn - Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europy UEFA - na kanałach Polsat Sport Premium, w Cyfrowym Polsacie, Plusie i IPLI. Prestiżowe rozgrywki dostępne są w telewizji, na komputerach, smartfonach i tabletach.

CM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze