Liga Europy: FC Astana - Manchester United. Relacja i wynik na żywo

Piłka nożna

Mistrzowie Kazachstanu nie mają już szans na awans z grupy, podczas gdy Manchester United ma już zapewnione co najmniej drugie miejsce w grupie L. W związku z tym Ole Gunnar Solskjaer powołał na to spotkanie kadrę składającą się głównie z piłkarzy występujących w zespołach U-18 oraz U-23. Jak im pójdzie? Relacja i wynik na żywo z meczu FC Astana - Manchester United od 16:50 na Polsatsport.pl.

Manchester United może nie zachwyca, ale jest wystarczająco skuteczny oraz solidny w defensywie, by zgromadzić 10 punktów w czterech pierwszych meczach fazy grupowej. Dodatkowo gracze Solskjaera nie stracili jeszcze gola, co oznacza, że jeśli zachowają czyste konto w meczu z Astaną, to ustanowią rekord. Nigdy bowiem nie zdarzyło się, by drużyna miała "0' po stronie straconych bramek po pięciu meczach grupowych.

 

Czy to będzie łatwe zadanie? W stolicy Kazachstanu Nur-Sułtanie pojawi się wielu potencjalnych debiutantów. Szansę na pierwszy występ może otrzymać aż dziesięciu zawodników! Kapitanem "Czerwonych Diabłów" będzie w tym spotkaniu Jesse Lingard. W bramce zobaczymy 36-letniego Lee Granta, a poza tym norweski trener potwierdził wystepy Ethana Lairda, Di'Shona Bernarda oraz Dylana Levitta.

jb, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie