Tito znów zawalczy na FFF! Tancerz przywita w klatce rapera

Sporty walki
Tito znów zawalczy na FFF! Tancerz przywita w klatce rapera
fot. materiały prasowe

Znany kibicom ze świetnego pojedynku, który wygrał na pierwszej odsłonie FFF, Rafał „Tito” Kryla wraca do kwadratowej klatki, by przywitać w niej rapera Resta. Do starcia dojdzie 21 grudnia na gali FFF 2 w Centrum Rekreacyjno-Sportowym w Zielonej Górze.

Rafał „Tito” Kryla znany jest doskonale wszystkim fanom, którzy śledzili pierwszą galę FFF. Tancerz zmierzył się z Gregiem Collinsem i na przestrzeni trzech rund zaprezentował bardzo bogaty arsenał technik, który dał mu zwycięstwo na kartach punktowych. Zawodowy tancerz i uczestnik pierwszej edycji programu „You Can Dance” będzie miał okazję po raz kolejny pokazać kibicom swoje firmowe obrotowe kopnięcia.

 

Rywalem „Tito” będzie członek legendarnego zespołu hip-hopowego Dixon37, Damian „Rest” Osytek. Pochodzący z Ursynowa raper już on ponad 11 lat nagrywa swoją muzykę oraz współpracuje z takimi zespołami jak Benzyna, Szybki Szmal, Załoga, Zjednoczony Ursynów i wspominany Dixon37. Szykujący się do tego starcia w Aligatores Warszawa, jednym z czołowych klubów w stolicy, przez lata trenował boks i to ma być jego najmocniejsza strona w grudniowym pojedynku.

 

W walkach wieczoru drugiej gali FFF były reprezentant Polski w piłce nożnej i srebrny medalista Igrzysk Olimpijskich z 1992 roku z Barcelony, Piotr Świerczewski zmierzy się ze znanym z pierwszej edycji Gregiem Collinsem, a legenda sceny hip-hopowej, DJ Decks skrzyżuje rękawice z popularnym kulturystą, Tomasz Słodkiewicz.

 

Bilety na galę FFF 2 w sprzedaży w serwisach eBilet.pl oraz abilet.pl

Informacja prasowa
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie