Kucharczyk został... nauczycielem w rosyjskiej szkole (WIDEO)

Piłka nożna
Kucharczyk został... nauczycielem w rosyjskiej szkole (WIDEO)
fot. Cyfrasport

Michał Kucharczyk odkąd przeniósł się do Rosji, kilka dni temu po raz pierwszy wyszedł w wyjściowym składzie Uralu Jekaterynburg w meczu ligowym. Kolejnym dowodem na to, że polski skrzydłowy coraz lepiej radzi sobie w nowym otoczeniu, jest jego ostatnia wizyta w jednej ze szkół podstawowych. 28-latek wcielił się w rolę... nauczyciela wychowania fizycznego. Sprawdźcie, jak mu poszło.

W ostatni poniedziałek Kucharczyk zaliczył 85 minut przeciwko Spartakowi Moskwa (0:0). Z kolei w piątek nasz rodak odwiedził jedną z jekaterynburskich szkół podstawowych. Były wieloletni gracz Legii Warszawa poprowadził zajęcia wf-u. Efekty lekcji pod okiem "Kuchego" kibice mogą zobaczyć na filmiku, który klubowe media zamieściły na Twitterze oraz Youtubie.

 

Oprócz pedagogicznego podejścia można usłyszeć również, jakie postępy językowe poczynił Kucharczyk od końca lipca, czyli od momentu wyjazdu do Jekaterynburga. 9-krotny reprezentant Polski najpierw przeprowadził tradycyjną rozgrzewkę, a następnie wcielił się w rolę sędziego, gdy dziewczęta i chłopcy grali w piłkę. Kucharczyk zaprezentował również kilka efektownych zagrań. Na koniec zawodnik Uralu rozdawał autografy oraz zrobił sobie z dziećmi pamiątkowe zdjęcia.

 

 

 

Wychowanek Świtu Nowy Dwór Mazowiecki w tym sezonie rozegrał 7 meczów w barwach nowej drużyny.

A.J., Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze