PlusLiga: Jastrzębski Węgiel - PGE Skra Bełchatów. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka

Czas na klasyk PlusLigi, czyli starcie Jastrzębskiego Węgla z PGE Skrą Bełchatów. Gospodarze nie mogą zaliczyć startu sezonu 2019/2020 do udanych. W siedmiu pierwszych meczach ponieśli trzy porażki. Jednak przegrywali głównie z ekipami z czołówki tabeli, między innymi z Zaksą. W o wiele lepszych nastrojach na początku rozgrywek są siatkarze z Bełchatowa, którzy w pięciu spotkaniach odnieśli cztery zwycięstwa. Relacja na żywo z meczu Jastrzębski Węgiel - PGE Skra na Polsatsport.pl.

Jednak Mariusz Włazły i spółka byli w sytuacji odwrotnej od swoich sobotnich rywali bowiem mierzyli się ze słabszymi przeciwnikami, w tym beniaminkiem BKS-em Visła Bydgoszcz. Bilans ligowych spotkań tych drużyn jest niekorzystny dla Jastrzębskiego Węgla. W 72 dotychczasowych przegrał aż 47 razy. Jednak w sześciu ostatnich okazywał się lepszy od rywali.

 

Jastrzębianie po rozstaniu z Roberto Santillim, pod wodzą tymczasowego trenera Luke Reynoldsa wygrali dwa mecze – 3:0 z Aluron Virtu CMC Zawiercie i 3:1 z Cerrad Enea Czarnymi Radom. Bełchatowianie w niedzielę przegrali 0:3 w Kędzierzynie-Koźlu, ale w środę po kapitalnym meczu przerwali serię zwycięstw Vervy Warszawa.

 

Transmisja meczu Jastrzębski Węgiel - PGE Skra Bełchatów od godziny 14:45 w Polsacie Sport.

A.J., Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze