PlusLiga: MKS Ślepsk Malow Suwałki - Cuprum Lubin. Transmisja w Polsacie Sport Extra

Siatkówka
PlusLiga: MKS Ślepsk Malow Suwałki - Cuprum Lubin. Transmisja w Polsacie Sport Extra
fot. PAP

W meczu ósmej kolejki PlusLigi zmierzą się dwie ekipy sąsiadujące ze sobą w dolnej części tabeli. MKS Ślepsk Malow Suwałki w swoim nowym obiekcie podejmie Cuprum Lubin. Transmisja meczu MKS Ślepsk Malow Suwałki - Cuprum Lubin w Polsacie Sport Extra.

Siatkarze z Suwałk po dłuższym czasie doczekali się nowego obiektu. Już na jego inaugurację wygrali z teoretycznie mocniejszym zespołe Indykpolu AZS Olsztyn 3:1. Wydawało się, że pójdą za ciosem, lecz w meczu wyjazdowym już tak dobrze im nie poszło. Przegrali z Aluronem Virtu CMC Zawiercie 0:3. W sobotę wrócą jednak do własnej hali, by zmierzyć się z Cuprum, czyli ekipą, która plasuje się tuż za nimi w ligowej tabeli.

 

Lubinianie podejdą do spotkania po serii trzech porażek z rzędu. Ulegli po 0:3 Jurajskim Rycerzom i Treflowi Gdańsk oraz 1:3 Indykpolowi AZS. Beniaminek z Suwałk jest czysto teoretycznie łatwiejszym przeciwnikiem, niż powyższe zespoły.

 

Cuprum traci do Ślepska jeden punkt, lecz rozegrał aż o dwa spotkania więcej. To oznacza, że w przypadku zwycięstwa gospodarzy dystans wyraźnie się powiększy. Czy podopieczni Andrzeja Kowala zdołają tego dokonać?

 

Transmisja meczu MKS Ślepsk Malow Suwałki - Cuprum Lubin od godziny 20:30 w Polsacie Sport Extra.

CM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie