SuperLega: Vero Volley Monza - Leo Shoes Modena. Transmisja w Polsacie Sport Extra

Siatkówka
SuperLega: Vero Volley Monza - Leo Shoes Modena. Transmisja w Polsacie Sport Extra
fot. PAP

Niedzielna konfrontacja 10. kolejki SuperLegi pomiędzy Vero Volley Monza i Leo Shoes Modena to nie lada smaczek dla polskich kibiców. Dojdzie bowiem do pojedynku Bartosza Kurka z Bartoszem Bednorzem. Na papierze zdecydowanymi faworytami są przyjezdni. Transmisja w Polsacie Sport Extra.

Siatkarze z Modeny znajdują się na trzecim miejscu w tabeli z siedmioma punktami straty do lidera - Cucine Lube Civitanova. Warto jednak zaznaczyć, że podopieczni Andrei Gianiego rozegrali dwa mecze mniej. W poprzedniej kolejce pokonali w prestiżowym starciu Itas Trentino 3:1.

 

Ekipa Vero Volley Monza plasuje się na dziewiątym miejscu z trzynastoma punktami mniej od Modeny. Klub, w którym występuje od tego sezonu Bartosz Kurek wygrał jedynie dwa spotkania i poniósł sześć porażek. Ta ostatnia nie przynosi jednak wstydu, ponieważ została poniesiona z Cucine Lube 1:3.

 

W składzie gospodarzy największą gwiazdą jest bezapelacyjnie Kurek, na którego liczą miejscowi kibice. Ciekawie zapowiada się jego rywalizacja z takimi zawodnikami jak Matthew Anderson, Ivan Zajcew i przede wszystkim Bartosz Bednorz. Wydaje się, że większa siła rażenia jest po stronie przyjezdnych, którzy postarają się to zademonstrować na parkiecie.

 

Ewentualny triumf Vero Volley będzie można uznać za sporą niespodziankę. Do takowej doszło w poprzednim sezonie, kiedy to ekipa Modeny przegrała, dodatkowo u siebie, 1:3.

 

WYNIKI I TABELA SUPERLEGI

 

Transmisja meczu Vero Volley Monza - Leo Shoes Modena o godz. 18:00 w Polsacie Sport Extra.

KN, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie