"Król Persji" chce walczyć z Pudzianowskim! "Chcę pomścić Juna"

Sporty walki

Mariusz Pudzianowski (13-7-1NC, 8 KO) wrócił w listopadzie na ścieżkę zwycięstw, pokonując na gali KSW 51 w Zagrzebiu Erko Juna. Nie znamy jeszcze jego kolejnego rywala, aczkolwiek pojawił się już pewien kandydat. Kiedyś nawet walczył w KSW...

Chodzi o Hatefa Moeila (10-4, 8 KO). "Król Persji" stoczył pojedynek z Marcinem Wójcikiem na gali KSW 42, przegrywając przez niezdolność do walki po drugiej rundzie. Nie zaprezentował się wtedy z dobrej strony, lecz ostatnio idzie mu co najmniej dobrze. Wygrał sześć starć z rzędu - w tym m.in. z byłym mistrzem UFC Ricco Rodriguezem oraz znanym występów w Polsce Jamesem McSweeneyem.

 

- Jestem najlepszym zawodnikiem wagi ciężkiej w Niemczech i jednym z najlepszych w Europie. Myślę, że to mój czas na walkę z Mariuszem Pudzianowskim. Mariusz pokonał mojego klubowego kolegę Erko Juna, więc pomszczę Erko. Przyślij mi datę i miejsce - napisał na Instagramie.

 

 

Pudzianowski walczy zawodowo od 2009 roku. W listopadzie tego roku po raz drugi przystąpił do walki po dwóch kolejnych porażkach. Udało mu się jednak wrócić na ścieżkę zwycięstw, pokonując przed czasem Erko Juna.

Moeil na co dzień trenuje UFD Gym w Duesseldorfie - z Junem, Roberto Soldicem czy Martinem Zawadą.

W załączonych materiałach wideo skróty walk Pudzianowski - Jun oraz Moeil - Wójcik.

Już w sobotę w Gliwicach odbędzie się gala KSW 52.

jb, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie