Śląsk Wrocław rzucił wyzwanie swoim kibicom

Piłka nożna
Śląsk Wrocław rzucił wyzwanie swoim kibicom
fot. Cyfrasport

Piłkarski Śląsk wraz ze sponsorem wrocławskiej drużyny rzucił wyzwanie swoim kibicom - jeżeli na najbliższym meczu z Legią Warszawa będzie ich więcej niż na którymś z wcześniejszych rozegranym w tym roku, sfinansują fanom olbrzymią flagę w kształcie koszulki.

Do tej pory największa frekwencja na meczu Śląska we Wrocławiu w 2019 roku była na spotkaniu z Pogonią Szczecin, kiedy na trybunach zasiadło 24 968. Włodarze klubu z Oporowskiej liczą, że na pojedynku z Legią może być więcej i aby jeszcze dodatkowo zmobilizować fanów, rzucili im wyzwanie.

 

- Do poniedziałku zostało sprzedanych już 10 tysięcy wejściówek. Mecz zostanie rozegrany w niedzielę, więc zostało sporo czasu, a zawsze jest tak, że im bliżej spotkania, tym sprzedaż i zainteresowanie rosną. W tym sezonie mamy znacznie wyższą średnią widownię, około 15 tysięcy, niż w poprzednim i liczymy, że po najbliższym meczu jeszcze wzrośnie - powiedział PAP rzecznik klubu Tomasz Szozda.

 

Szansa jest duża, bo dobre wyniki przyciągają kibiców, a te ostatnio Śląsk ma doskonałe. "Wojskowi" pięć ostatnich meczów wygrali i po ostatniej kolejce zostali samodzielnym liderem ekstraklasy. W niedzielę zmierzą się z Legią, która ma zaledwie punkt mniej, więc będzie to pojedynek na szczycie tabeli.

 

Początek spotkania Śląsk - Legia w niedzielę o godz. 17:30.

MC, PAP

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze