Solskjaer: Nie boje się zwolnienia

Piłka nożna
Solskjaer: Nie boje się zwolnienia
fot. PAP

Ostatnie miesiące nie są najlepsze dla Manchesteru United. Forma drużyny jest rozczarowująca i coraz głośniej mówi się o zwolnieniu menedżera, Ole Gunnara Solskjaera. Sam Norweg nie obawia się jednak nagłego odejścia z Old Trafford.

W ostatnich tygodniach aż trzech menedżerów pożegnało się z pracą w Premier League. Najpierw zwolniony został Mauricio Pochettino, następnie Unai Emery, a w niedzielę Watford zrezygnowało z Quique Sanchez Floresa. Czy następny będzie menedżer United? Sam zainteresowany nie przejmuje się zbytnio zamieszaniem wokół jego osoby.

- Jestem skupiony na swojej pracy. To nie jest fajne uczucie, gdy widze jak koledzy z branży tracą swoje posady. Nie czuje się jednak zaniepokojony tym trendem - przyznał.

W środę Solskjaer zmierzy się z Jose Mourinho, trenerem, którego zastąpił w Manchesterze. United na Old Trafford podejmie Tottenham, lecz to przyjezdni będą faworytami. Pomimo zwolnienia, Portugalczyk wrócił do kolejnego wielkiego klubu i znów jest na fali wznoszącej. Dziennikarze i kibice chwalą jego "efekt nowej miotły" w zespole Kogutów. Tymczasem gra "Czerwonych Diabłów" jest licznie krytykowana.

- W piłce rozliczają cię z wyników, te są niesatysfakcjonujące. Wiem jednak co zrobić, by je poprawić. Za dużo spotkań remisujemy, oczywiście są też porażki, ale to podział punktów są najbardziej frustrujące. Gdybyśmy, je zamienili w zwycięstwa, obraz mojej drużyny wyglądałby inaczej - przyznał Solskjaer.

MM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie