FFF 2: Gwiazdy KSW 52 typują walkę Świerczewski - Collins

Sporty walki

Na gali FFF 2, która odbędzie się 21 grudnia w Zielonej Górze, w walce wieczoru wystąpi Piotr Świerczewski. Były kapitan reprezentacji Polski w piłce nożnej zmierzy się ze znanym z pierwszej edycji Gregiem Collinsem. Kto będzie faworytem tego pojedynku? Kto zachwyci kibiców? O starcie zapytaliśmy ekspertów, a dokładniej gwiazdy gali KSW 52!

Gala FFF 2 zbliża się wielkimi krokami. 21 grudnia w Zielonej Górze dojdzie m.in. do starcia Piotra Świerczewskiego z Gregiem Collinsem. Kto będzie górą - były piłkarz czy znany ze świata motoryzacyjnego bohater pierwszej gali Free Fight Federation?

 

Zdania są podzielone. Również wśród bohaterów nadchodzącej gali KSW 52, którzy obserwują poczynania stawiających pierwsze kroki w nowej dyscyplinie zawodników. Szymon Kołecki ma okazję na co dzień trenować w Akademii Sportów Walki Wilanów z Piotrem Świerczewskim.

 

- Piotrek jest bardzo sprawny i daje sobie radę na sali. Nie powinien mieć problemów z wygraniem nadchodzącego pojedynku na Free Fight Federation. Trenujemy wspólnie na sali, także z Trybsonem, i widzimy jak to wygląda - mówi Szymon Kołecki, klubowy kolega Świerczewskiego.

 

Odmiennego zdania jest natomiast Artur Sowiński. "Kornik" nie ukrywa, że pomocny w wydaniu opinii na temat tej walki jest przebieg pierwszego występu Collinsa.

 

- Bacznie staram się obserwować postępy zawodników z FFF. Na pierwszej gali byłem osobiście w narożniku Tito. Teraz rywal mojego kolegi zmierzy się ze Świerczewskim i będzie to ciekawy pojedynek. Ja bym jednak postawił na Collinsa - mówi Artur Sowiński.

 

FFF (Free Fight Federation) to organizacja na polskiej scenie sportów walki, której celem jest konfrontowanie w klatce dla zawodników, ludzi znanych z pierwszych stron gazet, portali internetowych czy mediów społecznościowych, rozpoznawalnych medialnie, z ciekawą historią życia, którzy postanowią sprawdzić się w najtwardszej formule sportów walki.

 

Gala FFF 2 odbędzie się 21 grudnia w Zielonej Górze.

 

Bilety na FFF 2 już w sprzedaży na ebilet.pl oraz abilet.pl!

mt, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze