KSW 52: Askham załatwił Khalidovowi przeszczep wątroby (WIDEO)

Sporty walki
KSW 52: Askham załatwił Khalidovowi przeszczep wątroby (WIDEO)
fot. KSW

Dość specyficznym poczuciem humoru popisał się uczestnik walki wieczoru gali KSW 52 Scott Askham (18-4, 12 KO, 4 SUB). Znany z wyprowadzania mocnych kopnięć na wątrobę Anglik udał się do kliniki transplantacyjnej, by umówić Mameda Khalidova (34-6-2, 14 KO, 4 SUB) na przeszczep tego właśnie organu.

Film aktualnego mistrza KSW wagi nie ma na celu sprowokowania rywala, a raczej w humorystyczny sposób zabawnie nawiązuje do najgroźniejszej broni Anglika. Nie na darmo nosi on przecież przydomki "Delivers" oraz "Liver Hunter" (w języku angielskim to deliver oznacza dostarczać, liver wątrobę, a hunter łowcę). O sile middle kicków Askhama na wątrobę przekonali się już między innymi Michał Materla i Marcin Wójcik.

 

W trosce o zdrowie swojego kolejnego przeciwnika aktualny mistrz postanowił umówić go zawczasu na zabieg przeszczepienia wątroby. W tym celu udał się do kliniki i zapytał zdezorientowaną recepcjonistkę o to, czy znajdą dla Khalidova miejsce od razu po walce.

 

 

- Dzień dobry, chciałbym umówić kogoś na przeszczep wątroby. Będziecie mieli miejsce 7 grudnia? Mamed nie martw się, wszystko jest już gotowe - powiedział Askham na filmiku.

 

Wszystko dlatego, że KSW 52: The Race odbędzie się 7 grudnia. Walką wieczoru będzie konfrontacja wracającego po przerwie Khalidova z Askhamem, a wcześniej do klatki największej polskiej organizacji wejdą m.in. Salahdine Parnasse, Damian Janikowski czy Karolina Owczarz.

 

Transmisja gali KSW 52 w systemie PPV

AŁ, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze