FFF 2: Świerczewski trenuje z Trybsonem! Fragmenty wspólnych sparingów (WIDEO)

Sporty walki

Na gali FFF 2 już 21 grudnia do klatki wejdzie dwóch reprezentantów Akademia Sportów Walki Wilanów. Na sali warszawskiego klubu do nadchodzącego wydarzenia wspólnie przygotowują się Paweł Trybała oraz debiutujący w sportach walki Piotr Świerczewski. Bardziej doświadczony "Trybson" chętnie się dzieli wskazówkami z byłym kapitanem piłkarskiej reprezentacji Polski, ale potrafi także pokazać mu miejsce w szeregu. Zobaczcie fragmenty ich wspólnych treningów!

W Zielonej Górze kibice organizacji FFF zobaczą konfrontacje zawodników, ludzi znanych z pierwszych stron gazet, portali internetowych czy mediów społecznościowych oraz rozpoznawalnych medialnie. 21 grudnia do klatki wejdą m.in. Piotr Świerczewski oraz Paweł Trybała. Panowie do swoich pojedynków przygotowują się wspólnie na sali klubu Akademia Sportów Walki Wilanów w Warszawie.

 

- Zajęcia sportów walki są naprawdę ciężkie. Nawet rozgrzewka jest bardzo wymagająca. Wszystko musi jednak zaprocentować już w trakcie walki. Chciałem zacytować słowa mojego trenera. On zawsze powtarza, że każdy rywal "będzie leżał, będzie bity i będzie płakał". Ja nie chcę robić krzywdy, ale chcę rywalowi dać sportową lekcję - powiedział Świerczewski.

 

Bardziej doświadczonym Trybson chętnie dzieli się swoimi doświadczeniami ze Świerczewskim. Były kapitan reprezentacji Polski w piłce nożnej chętnie czerpie wiedzę od klubowego kolegi i daje z siebie wszystko, w każdej sekundzie treningów.

 

Trybała w Zielonej Górze zmierzy się z byłym piłkarzem ręcznym i reprezentantem Polski Damianem Kostrzewą. Świerczewski postawi w sportach walki swoje pierwsze kroki w konfrontacji ze znanym z pierwszej edycji Gregiem Collinsem.

 

Bilety na FFF 2 już w sprzedaży na ebilet.pl oraz abilet.pl!

 

W walkach wieczoru drugiej gali FFF były reprezentant Polski w piłce nożnej i srebrny medalista Igrzysk Olimpijskich z 1992 roku z Barcelony, Piotr Świerczewski zmierzy się ze znanym z pierwszej edycji Gregiem Collinsem, a legenda sceny hip-hopowej, DJ Decks skrzyżuje rękawice z popularnym kulturystą, Tomasz Słodkiewicz. W najgorętszym pojedynku wieczoru zawalczą dwie wysportowane i piękne panie, Way of Blonde oraz Lady Squat. Na gali FFF 2 dojdzie także do spotkania Rafała „Tito” Kryli z raperem Restem.

mt, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze