Lokomotiw Moskwa na kolanach. Rybus ukarany czerwoną kartką

Niespodzianka w lidze rosyjskiej. Arsienał Tuła rozgromił Lokomotiw Moskwa 4:0. W przegranym przez Loko meczu od początku wystąpili Grzegorz Krychowiak i Maciej Rybus. Krychowiak został ukarany żółtą kartką, a Rybus – w drugiej połowie zobaczył czerwony kartonik.

Lokomotiw Moskwa nie będzie dobrze wspominał rozegranego w Tule meczu. Arsienał bez kłopotu rozprawił się z wiceliderem ligi rosyjskiej, gromiąc podopiecznych trenera Jurija Siomina 4:0. W barwach Loko od pierwszej minuty pojawili się Grzegorz Krychowiak i Maciej Rybus.

W 73 min. Rybus walczył o piłkę i skacząc do główki, zahaczył łokciem jednego z zawodników Arsienału. Sędzia Sergey Ivanov nie miał wątpliwości i ukarał reprezentanta Polski drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartką. Pierwszy żółty kartonik arbiter pokazał 30-latkowi zaledwie osiem minut wcześniej. Natomiast w 50 min. żółty kartonik obejrzał inny reprezentant naszego kraju, Grzegorz Krychowiak.