PlusLiga: Asseco Resovia Rzeszów - Jastrzębski Węgiel. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka

W piątkowy wieczór w ramach 9. kolejki PlusLigi ekipa Asseco Resovii Rzeszów zagra przed własną publicznością z Jastrzębskim Węglem. Faworytami tego starcia są przyjezdni, którzy zadebiutują pod wodzą nowego szkoleniowca - Slobodana Kovaca. Relacja i wynik na żywo na Polsatsport.pl.

Zmiana szkoleniowca najczęściej oznacza, że zespół we wcześniejszych konfrontacjach notował bardzo kiepskie rezultaty. W przypadku Jastrzębskiego sytuacja wygląda zupełnie inaczej. Kovac bowiem przejmuje zespół, który wygrał pięć ostatnich spotkań - jedno z nich w miniony weekend z PGE Skrą Bełchatów 3:2 po pasjonującym widowisku.

 

Dyspozycja Resovii jest wręcz analogiczna. Rzeszowianie od czterech meczów nie potrafią zasmakować zwycięstwa. Dodatkowo podopiecznym Piotra Gruszki nie pomaga trudny terminarz i rywalizowanie z czołówką tabeli. W poprzednim meczu siatkarze Asseco przegrali w Warszawie z VERVĄ ORLEN Paliwa 1:3 i w tabeli plasują się na odległej jedenastej lokacie z bilansem dwóch zwycięstw oraz siedmiu porażek.

 

Wydaje się, że w obliczu skrajnych postaw obu drużyn w tym sezonie, faworytami są przyjezdni. Kibice Resovii wciąż wierzą jednak, że ich zawodnicy wreszcie zaczną grać na miarę swojego potencjału. Czy tak się stanie w piątkowy wieczór?

 

WYNIKI I TABELA PLUSLIGI

 

Relacja i wynik na żywo meczu Asseco Resovia Rzeszów - Jastrzębski Węgiel od godz. 20:30 na Polsatsport.pl.

KN, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze