Poważna kontuzja polskiego żużlowca. "Potwierdziły się najgorsze obawy"

Żużel
Poważna kontuzja polskiego żużlowca. "Potwierdziły się najgorsze obawy"
fot. Cyfrasport

Sezon żużlowy 2019 już za nami, ale zawodnicy wcale nie odpoczywają i już szlifują formę przed przyszłorocznymi rozgrywkami. Ogromny pech spotkał Krzysztofa Buczkowskiego, który podczas treningu na motocrossie zanotował poważny upadek.

Dla wielu żużlowców jazda na motocrossie to nie tylko odskocznia od "czarnego sportu", ale również element przygotowań do sezonu. Niestety, często skutkuje ona poważnymi kontuzjami. Taki los spotkał na czwartkowym treningu Krzysztofa Buczkowskiego.

 

Kapitan ekstraligowego MrGarden GKM-u Grudziądz zanotował upadek. W szpitalu przeszedł badania, po których zdiagnozowano złamanie kości udowej lewej nogi.

 

"Kapitan MRGARDEN GKM, który rozpoczął już przygotowania do nowego sezonu, zanotował groźny upadek. Szczegółowe badania potwierdziły najgorsze obawy. Nasz zawodnik doznał złamania kości udowej lewej nogi" - możemy przeczytać na oficjalnej stronie klubu z Grudziądza.

 

 

Buczkowski ma już za sobą operację i czeka go okres rehabilitacji. Nie wiadomo ile potrwa przerwa w treningach doświadczonego żużlowca.

KN, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze