Khalidov: Nie kończę z MMA. Jeszcze wam pokażę!

Sporty walki

Mamed Khalidov (34-7-2, 14 KO, 16 SUB) przegrał jednogłośnie na punkty ze Scottem Askhamem (19-4, 12 KO, 2 SUB) na gali KSW 52 w Gliwicach. Były mistrz nie był jednak zmartwiony. - Nie odchodzę! Przeżywam drugą młodość, jeszcze wam pokażę - powiedział Khalidov.

Mateusz Borek: Przegrany Mamed Khalidov, ale właściwie to wygrany, bo wrócił po roku, pokonał demony, widzę uśmiech na twarzy. Jest uśmiech na twarzy, jest pasja. Dobrze cię widzieć, mistrzu.

 

Mamed Khalidov: Dziękuję wszystkim za obecność. Mimo przegranej jestem szczęśliwym człowiekiem, bo mam was! Dziękuję za wszystko. Cały czas próbuję mierzyć się z najlepszymi, ale coś mi się nie udaje. Nie odchodzę! Przeżywam drugą młodość, jeszcze wam pokażę!

 

I bardzo dobrze, bo chcemy cię oglądać. Co było największą trudnością ze strony Scotta?

 

Myślałem, że będziemy się bić w stójce! Okazało się, że nie, bo poszedł do parteru. Próbowałem dźwigni, ale później trudno było mi wstać. To naprawdę światowy poziom. Wcześniej nokautowałem z dołu, ale teraz nie mogę, bo wszyscy o tym wiedzą. To czołówka światowa, więc nie ma co się dziwić.

 

Scott Askham (19-4, 12 KO, 2 SUB) pokonał Mameda Khalidova (34-7-2, 14 KO, 16 SUB) przez jednogłośną decyzję sędziów

jb, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie