KSW 52: Khalidov - Askham. Transmisja w PPV

Sporty walki
KSW 52: Khalidov - Askham. Transmisja w PPV
fot. KSW

Czas na galę KSW 52! W walce wieczoru zmierzą się Mamed Khalidov i Scott Askham. W klatce wystąpią także m.in. Salahdine Parnasse, Damian Janikowski czy Szymon Kołecki. Transmisja KSW 52 w systemie PPV. Gdzie oglądać galę w TV i online? Jak zamówić dostęp? Sprawdźcie!

To będzie jedno z najciekawszych starć w historii KSW. W walce wieczoru gali z numerem 52 zmierzą się zawodnicy, gwarantujący fajerwerki w klatce. Mamed Khalidov, który w grudniu 2018 roku, po drugiej porażce z Tomaszem Narkunem, ogłosił zakończenie kariery, wraca i z pewnością zrobi wszystko, by znów poczuć smak zwycięstwa. - Dlaczego wróciłem? Wróciłem, aby walczyć z najlepszymi - mówił Khalidov we wrześniu tego roku. 39-latek będzie musiał wznieść się na wyżyny. Jego rywal, czyli Scott Askham, może się pochwalić serią trzech wygranych z rzędu w KSW i mistrzowskim pasem w kategorii średniej. Znany z wyprowadzania mocnych kopnięć na wątrobę Anglik dwa razy pokonał Michała Materlę, raz - Marcina Wójcika.

 

Podczas KSW 52 w Gliwicach nie zabraknie starcia o pas. Salahdine Parnasse będzie po raz pierwszy bronił tymczasowego mistrzostwa w kategorii piórkowej. Młody i niezwykle utalentowany Francuz zostawił już w pokonanym polu Łukasza Rajewskiego, Artura Sowińskiego, Marcina Wrzoska oraz Romana Szymańskiego. Teraz nadszedł czas na starcie z Ivanem Buchingerem. 33-latek jest jednym z najbardziej utytułowanych zawodników swojej kategorii na Starym Kontynencie. W jego gablocie wiszą pasy organizacji M-1, Cage Warriors oraz XFN.

 

Bardzo ciekawie zapowiada się starcie olimpijczyków, czyli Szymona Kołeckiego z Damianem Janikowskim. Obaj mogą pochwalić się w sumie trzema medalami IO. W swoim debiucie w KSW Kołecki pokonał Mariusza Pudzianowskiego, co budzi respekt. Na ten moment na koncie ma siedem zwycięstw, wszystkie odniesione przed czasem. Tymczasem Janikowski wejdzie do klatki po udanym występie na KSW 50 w Londynie. 30-latek w pierwszej rundzie odprawił Tony'ego Gilesa, co było jego czwartą wygraną przed czasem w zawodowych startach. Wcześniej nokautował Yannicka Bahatiego, Antoniego Chmielewskiego oraz Julio Gallegosa.

 

Emocji nie zabraknie w pojedynku pań. Karolina Owczarz i Aleksandra Rola nie kryły wzajemnej niechęci. Teraz wszystko wyjaśnią sobie w klatce. - Z Olą zgrzyta między nami na każdym możliwym polu. Na ceremonii ważenia nie było inaczej. Nałożyła na siebie jeszcze większą presję, szepcząc mi coś do ucha. To dla mnie bez sensu. Ja naprawdę dobrze radzę sobie z tym mentalnie, nie stresuję się, więc w żaden sposób na mnie to nie wpłynęło - powiedziała Owczarz.

 

Podczas KSW 52 wystąpią także Grzegorz Szulakowski, Shamil Musaev, Artur Sowiński, Vinicius Bohrer, Michał Michalski, Albert Odzimkowski, Maciej Kazieczko, Michael Dubois, Michał Włodarek i Srdan Marović.

 

Start wydarzenia zaplanowany jest na godz. 19:00. Przygotowane specjalnie dla widzów studio gali poprowadzi Mateusz Borek. Gospodarzami będą Paweł Wójcik i Waldemar Kasta.

 

Jak zamówić galę KSW 52 w Cyfrowym Polsacie?


Abonenci i użytkownicy Cyfrowego Polsatu korzystający z dekoderów satelitarnych, w technologii IPTV (EVOBOX IP) oraz do odbioru telewizji internetowej (EVOBOX STREAM) mogą zamówić dostęp do gali w systemie PPV w cenie 40 zł. Zamówienia można składać za pomocą jednego z czterech kanałów:

 

• przez SMS o treści: numer karty dekodera.WALKA wysłany na nr 7043,
• w internetowym Centrum Obsługi Klienta na www.icok.cyfrowypolsat.pl,
• w telefonicznym Centrum Obsługi Klienta: 801 00 50 50,
• w aplikacji Sklep – dostępnej na dekoderze do odbioru telewizji internetowej.


Zamówienia będą przyjmowane aż do momentu rozpoczęcia walki głównej, ale ze względów technicznych platforma gwarantuje dostęp do wydarzenia dla zamówień złożonych do godziny 18.00 w dniu gali. Potwierdzenie nadania dostępu użytkownicy telewizji satelitarnej i IPTV znajdą na kanale 222, a telewizji internetowej na pozycji 333. Na tych kanałach dostępne też będzie wydarzenie.


Abonenci Cyfrowego Polsatu mogą skorzystać z dogodnych form płatności:


• portmonetki, gdzie opłata za PPV zostanie doliczona do najbliższego rachunku za usługi Cyfrowego Polsatu (forma niedostępna dla usługi telewizji internetowej),
• przedpłaty realizowanej z wolnych środków zgromadzonych na koncie abonenckim,
• e-płatności,
• BLIK-a – dla zakupu poprzez aplikację Sklep w telewizji internetowej.


Jak obejrzeć galę KSW 52 w IPLI?


Odbywającą się w Gliwicach galę KSW 52: The Race, na żywo i w HD będą mogli obejrzeć także internauci za pośrednictwem serwisu rozrywki internetowej IPLA – na www.ipla.tv oraz dzięki aplikacji IPLA na: komputerach z systemem Windows, urządzeniach mobilnych z systemem Android, iOS oraz Windows Phone, a także wybranych Smart TV i urządzeniach Netia Player. Wydarzenie w jakości Full HD będzie dostępne dla użytkowników z terytorium Polski w cenie 40 zł. Zamówienia można składać na stronie www.ipla.tv, a płatności realizować drogą elektroniczną – kartą płatniczą lub przelewem.

 

Karta walk gali KSW 52

 

Walka wieczoru:

 

85 kg/187 lb: Mamed Khalidov (34-6-2, 14 KO, 16 SUB) - Scott Askham (18-4, 12 KO, 2 SUB)

 

91,5 kg/202 lb: Damian Janikowski (4-2, 3 KO, 1 SUB) - Szymon Kołecki (7-1, 7 KO)

 

Walka o tymczasowy pas kategorii piórkowej:

 

65,8 kg/145 lb: Salahdine Parnasse (13-0, 2 KO, 4 SUB) - Ivan Buchinger (36-6, 8 KO, 22 SUB)

 

70,3 kg/155 lb: Grzegorz Szulakowski (9-3, 2 KO, 3 SUB) - Shamil Musaev (13-0, 8 KO, 2 SUB)

56,7 kg/125 lb: Karolina Owczarz (2-0, 1 SUB) - Aleksandra Rola (3-0, 1 KO)
70,3 kg/155 lb: Artur Sowiński (19-11, 6 KO, 7 SUB) - Vinicius Bohrer (16-7, 2 KO, 13 SUB)

77,1 kg/170 lb: Michał Michalski (7-4, 3 KO, 1 SUB) - Albert Odzimkowski (11-3, 3 KO, 7 SUB)
70,3 kg/155 lb: Maciej Kazieczko (5-1, 2 KO) - Michael Dubois (11-6, 4 KO, 7 SUB)

120,2 kg/265 lb: Michał Włodarek (7-2, 3 KO, 1 SUB) - Srđan Marović (4-0, 4 KO)

MC, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie