LSK: Wisła Warszawa - Energa MKS Kalisz. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka

W ósmej kolejce Ligi siatkówki kobiet Wisła Warszawa podejmie Energę MKS Kalisz Volleyball. Podopieczne Agnieszki Rabki jako jedyne w tegorocznych rozgrywkach pozostają bez punktu i w sobotę spróbują po raz kolejny przełamać złą passę. Relacja i wynik na żywo na Polsatsport.pl.

Bemowskie Syreny nie mogą z pewnością uznać tego sezonu za udany. W pierwszych siedmiu kolejkach siatkarki ze stolicy schodziły z boiska pokonane. W ostatnim meczu warszawianki uznały wyższość drużynie ŁKS Commercecon (0:3). Bez zmian pozostaje kwestia problemów kadrowych Wisły.

 

W sobotnim meczu nadal nie zobaczymy zagranicznych zawodniczek: ukraińskiej rozgrywającej Eleny Nowgorodczenko oraz Brazylijek atakującej Joycinhy i przyjmującej Niki del Rio. Siatkarki nie mogą wystąpić na parkiecie ze względów proceduralnych.

 

Przyjezdne z Kalisza w dziewięciu rozegranych meczach odniosły trzy zwycięstwa. W ostatnich dwóch spotkaniach podopieczne Jacka Pasińskiego poniosły porażki, więc do Warszawy z pewnością przyjadą z nadzieją na cenne punkty.

 

Relacja i wynik na żywo od godziny 16:00 na Polsatsport.pl.

NP, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie