PlusLiga: PGE Skra Bełchatów - Aluron Virtu CMC Zawiercie. Transmisja w Polsacie Sport

Siatkówka
PlusLiga: PGE Skra Bełchatów - Aluron Virtu CMC Zawiercie. Transmisja w Polsacie Sport
fot. Cyfrasport

Jednym z ciekawszych starć dziewiątej kolejki PlusLigi będzie rywalizacja PGE Skry Bełchatów z Aluronem Virtu CMC Zawiercie. Obie ekipy przegrały swoje ostatnie mecze i będą podwójnie zmotywowane, by w niedzielę dopisać do swojego dorobku punkty. Której z ekip uda się zrealizować ten plan? Transmisja meczu PGE Skra Bełchatów - Aluron Virtu CMC Zawiercie w Polsacie Sport.

Po dobrym początku sezonu zarówno PGE Skra, jak i zespół z Zawiercia nieco zwolniły tempo. Bełchatowianie w poprzedniej kolejce w pięciu setach ulegli Jastrzębskiemu Węglowi, a zawiercianie musieli uznać wyższość Trefla Gdańsk 0:3.

 

Niedzielne starcie, które zostanie rozegrane w hali Energia cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Świadczyć o tym może fakt, że bilety wyprzedały się już na cztery dni przed spotkaniem. Nie ma się czemu dziwić, bo Jurajscy Rycerze, to jedyny rywal w PlusLidze, z którym bełchatowianie mają ujemny bilans punktowy (5:7).

 

– Wygrywałem w tej hali już nieraz, zarówno w roli gospodarza, jak i przeciwnika. To obiekt z wielką tradycją, w którym grały naprawdę wielkie gwiazdy. Wszyscy wiemy, że PGE Skra jest wielkim zespołem i ciężko się gra w hali Energia, ale myślę, że jesteśmy w stanie ich "użądlić" – powiedział atakujący ekipy z Zawiercia Grzegorz Bociek, który w latach 2010-2012 był siatkarzem drużyny z Bełchatowa.

 

Czy Jurajscy Rycerze zdołają "użądlić" bełchatowskie pszczoły? 

 

Transmisja meczu PGE Skra Bełchatów - Aluron Virtu CMC Zawiercie od godziny 14:45 w Polsacie Sport. Komentują: Tomasz Swędrowski i Łukasz Kadziewicz

CM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze