SuperLega: Modena Volley - Calzedonia Verona. Transmisja w Polsacie Sport News

Siatkówka
SuperLega: Modena Volley - Calzedonia Verona. Transmisja w Polsacie Sport News
fot. Cyfrasport

W niedzielę kibiców siatkówki czekają spore emocje związane z rozgrywkami włoskiej SuperLegi. W jednym ze spotkań Modena Volley zmierzy się z Calzedonią Verona. Zdecydowanymi faworytami są gospodarze, którzy plasują się w ścisłej czołówce tabeli. Transmisja w Polsacie Sport News.

Ekipa Modeny, w barwach której występuje Bartosz Bednorz, znajduje się na trzecim miejscu w tabeli z bilansem ośmiu zwycięstw i porażki. Podopieczni Andrei Gianiego wygrali trzy ostatnie konfrontacje. W miniony weekend pokonali na wyjeździe Vero Volley Monza 3:1, którego zawodnikiem jest Bartosz Kurek.

 

Zawodnicy z Werony znajdują się na siódmym miejscu i w dziesięciu meczach odnieśli cztery zwycięstwa oraz ponieśli sześć porażek. Po trzech niepowodzeniach z rzędu siatkarze Calzedonii pokonali tydzień temu Top Volley Latina 3:1.

 

Mimo, że Calzedonia Verona rozegrała jedno spotkanie więcej, to do Modeny traci dwanaście punktów. Jeżeli dodamy do tego atut własnej hali ekipy Bednorza, to zdecydowanymi faworytami są miejscowi.

 

W poprzednim sezonie Modena dwukrotnie zwyciężyła swoich niedzielnych adwersarzy (3:1,3:2). Warto jednak podkreślić, że oba starcia były niezwykle wyrównane. Czy tak będzie i tym razem?

 

Transmisja meczu Modena Volley - Calzedonia Verona o godz. 15:00 w Polsacie Sport News.

 

WYNIKI I TABELA SUPERLEGI

KN, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie